Skocz do zawartości

Nowy


Dakar1978

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dakar1978 napisał:

 

w Idaho - Bozeman

 

Bozeman jest w Montanie.... a Eagle Ford to jest chyba suburbia Dallas (czy o to chodzi?) Ile ma lat dziecko? Bo jezeli bedzie chcialo tu studiowac to bedzie mega droga zabawa dla Was. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Jackie said:

Bozeman to b. fajne miasteczko, ale dość drogie. Ceny nieruchomości są totalnie z doopy wzięte w porównaniu do średnich zarobków.

No, ale jaka lokalizacja! Same gory, parki narodowe i lasy. Majac do wyboru Bozeman, MT albo Dallas, TX i cokolwiek w Nebrasce chyba bym sie dlugo nie zastanawial ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Xarthisius napisał:

No, ale jaka lokalizacja! Same gory, parki narodowe i lasy. Majac do wyboru Bozeman, MT albo Dallas, TX i cokolwiek w Nebrasce chyba bym sie dlugo nie zastanawial ;) 

 

Ja również, choćby i dla samego Bozeman, nawet bez lasów i parków. To jest naprawdę b. fajne miasto w którym sporo się dzieje. Dallas mnie nie rusza (nie byłam, ale sporo czytałam i słyszałam), Nebraska (gdziekolwiek) też nie, ale każdy ma inne priorytety. 

 

Godzinę temu, Dakar1978 napisał:

dom i auta oplaca pracodawca

 

Szczęściarz :)

 

Godzinę temu, Dakar1978 napisał:

bardziej chodzi mi o koszty życia , bezpieczenstwo i ogolnie pojeta okolice, klimat 

 

Bozeman zdecydowanie jeśli lubicie zimę i wszystkie zabawy z zimą związane: narty, snowboard, picie na umór ;) W lecie też sporo do zobaczenia. Texas generalnie jest tańszy, są wyjątki, np. b. ostatnio modny Austin. Dallas nie znam ale mój mąż spędził 9 lat w Teksasie i nie znosi tego stanu, ale akurat jeśli chodzi o Dallas to nie ma zbyt wiele złego do powiedzenia. Nebraski nie znam w ogóle, więc się nie wypowiem.

IMO więcej informacji znajdziesz tu: http://www.city-data.com/forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jackie napisał:

 W lecie też sporo do zobaczenia. Texas generalnie jest tańszy, są wyjątki, np. b. ostatnio modny Austin. Dallas nie znam ale mój mąż spędził 9 lat w Teksasie

 

A czy texas z tych trzech stanów tez jest najcieplejszy? Geograficznie leży koło florydy pogoda jest podobna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dakar1978 napisał:

 

A czy texas z tych trzech stanów tez jest najcieplejszy? Geograficznie leży koło florydy pogoda jest podobna? 

 

Z wymienionych 3 stanów zdecydowanie Teksas jeśli szukasz ciepelka, ale nie patrz na Teksas,to jest ogromny stan, patrz na indywidualne miasta.

Dla Dallas: https://www.usclimatedata.com/climate/dallas/texas/united-states/ustx1575/2018/1 (ustaw sobie w Celsjuszach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...