Skocz do zawartości

wiza E1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ponieważ trochę posiłkowałem się tym forum przy badaniu kwestii wizowych,  a nie było zbyt dużo informacji o wizie E1, to chciałbym napisać, że udało się dostać ową wizę (na rok) na podstawie historii 2-letniego trade'u z USA, obroty rzędu $0.5 mln rocznie, branża IT. Aplikację przygotowałem sam. Jeżeli ktoś by miał jakieś dodatkowe pytania postaram się odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaśka Bleczewska napisał:

Witam,

ponieważ trochę posiłkowałem się tym forum przy badaniu kwestii wizowych,  a nie było zbyt dużo informacji o wizie E1, to chciałbym napisać, że udało się dostać ową wizę (na rok) na podstawie historii 2-letniego trade'u z USA, obroty rzędu $0.5 mln rocznie, branża IT. Aplikację przygotowałem sam. Jeżeli ktoś by miał jakieś dodatkowe pytania postaram się odpowiedzieć.

Dziękuję że chcesz pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witam, czy mogę prosić do Państwa kontakt - np adres e-mail? Zamierzam w najbliższych dniach starać się o wizę E-1 w Warszawie i byłbym ogromnie wdzięczny, gdyście Państwo znaleźli czas, aby pomóc mi w paru kwestiach - podobnie jak Państwo chcę przygotować aplikację sam, także branża IT, z tym, że nie mam historii handlu z USA, będzie to nowe przedsiębiorstwo na terenie USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...