Skocz do zawartości

Czy jest cisza nocna w usa?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ilya_ napisał:

a moze isc i porozmawiac z osoba grzecznie i bez zadnych jajek....dopiero potem policja....

w nyc mieszkalem kiedys na brooklynie i na ulicy przed 5 am dokladnie przed moim pokojem stawala smieciarka i przewalala smieci...silnik wyl wtedy niemilosiernie...myslalem za kazdym razem, ze wyjde i tych 2 lepkow sam wrzuce do tej smieciarki....

W NYC ani na BRooklynie ze smieciara nie wygrasz. Dopoki pod kazdym domem bedzie stalo 10 garbeciowych binow ten folklor bedzie trwal. Czyms te szczury trzeba karmic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz HOA? Generalnie to jest pierwsza instancja. U nas za hałas HOA może wlepić mandat do wysokości 3k. Oczywiście wpierw jest upomnienie, ale tam bym zaczął. U nas sąsiad miał ujadającego psa, któremu nie chciał założyć specjalnej obroży (antyszczekaniowej). Jak wychodził do pracy to pies ujadał z rozpaczy. Najpierw spróbowałem z nim porozmawiać ale był z gatunku tych co mi tłumaczyli jak bardzo psy cierpią w tych obrożach. Po dwu kolejnych dniach zgłosiłem do HOA. Sąsiad się do mnie nie odzywa. Inni sąsiedzi mi dziękują. Jest cisza a piesek oduczył się w jeden dzień szczekać. Chociaż nie wiem ile elektrowstrząsów zaliczył przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...