Skocz do zawartości

Removal of Conditions


solleone

Rekomendowane odpowiedzi

Trudna sytuacja bo dokumenty możesz im wysłać skąd chcesz.  Tylko ze musisz zgłosić się na biometric (znowu) i Ew na interview. Jeśli twoja karta będzie expire  ( teraz proces trwa ok 18 miesięcy)a nie będziesz mieć notice od USIS to cię nie wpuszcza spowrotem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 26.09.2019 o 11:19, solleone napisał:

No tak. 18 miesięcy to strasznie długo, to już szybciej mi przyjdzie data możliwości składania o obywatelstwo. A ile się czeka na notice od USIS, z którą można podróżować?

NOA przychodzi chyba okolo/po okolo miesiacu jak dobrze pamietam. 

Dnia 26.09.2019 o 12:34, solleone napisał:

Jeszcze jedno pytanie: ile czasu mija od złożenia papierów do otrzymania wezwania na biometrics i interview?

Ja moje papiery wyslalam w marcu 2018, biometrics mialam w maju 2018. Interview nie mialam w ogole, wiec ciezko mi powiedziec, ale patrzac na VJ to raczej niepredko jesli juz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Trochę się u mnie pokomplikowało. Z powodów zdrowotnych nie wróciłam do USA przed przedawnieniem się mojej 2-letniej karty i do tej pory nie złożyliśmy papierów. Karta przedawniła się 6 listopada. Jestem nadal w Polsce. Nie wiem jak mamy to rozegrać teraz. Mam dobry powód spóźnienia, ale mój mąż jest w USA, a ja jestem tutaj. Czy mamy wysłać dokumenty do nich z moim amerykańskim adresem, czy z moim obecnym polskim adresem? Muszę otrzymać NOA, żeby móc z powrotem wjechać do USA. Nie wiem co mam robić. Bardzo proszę o jakąś radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...