Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
14 godzin temu, Dinozaur napisał:

No to jest zagwozdka, bo jak się ma teraz "proszę wpisać orientacyjną datę odmowy" do "oświadczam, że wszystkie dane są kompletne i zgodne z prawdą". Żeby potem nie było, że to jakieś kłamstwo. Oczywiście teraz przesadzam, ale wiecie o co mi chodzi. Oświadczenie nie jest na zasadzie "według mojej najlepszej wiedzy".

Próbowałeś zadzwonić do ambasady? telefonicznie zakłada się profil z tego co pamiętam, podaje swoje dane, numer paszportu. Może jak Cię już zweryfikują to otrzymasz więcej szczegółów?

Esta pozwala na wybranie z listy niepełnej daty? w sensie sam rok czy wyświetla sie na czerwono, żeby wybrać też z listy dzień i miesiąc?

Tak po "cichu" sobie myślę, że oni nie mają żadnej informacji w systemie na ten temat ( ok. 35 lat temu). Należy podać datę i lokalizację placówki, gdzie odmówiono wizy. Co do profilu, to nie mogę się doszukać informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andyopole napisał:

Wpisz date odmowy 1 styczen 1980. Na bank w tym dniu wizy nie dostales wiec sie zorientuja o co Kaman. Zreszta nie sadze zeby mieli jeszcze te rekordy. Nawet taka biurokracja ma jakies terminy na trzymanie archiw.

Sugerujesz, że nie mają już żadnych informacji na ten temat, bo ja  bym się ku temu skłaniał? BTW... Napisałem maila do Ambasady i czekam na odpowiedż. Może oni będą bardziej pomocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ada34 napisał:

 Co do profilu, to nie mogę się doszukać informacji na ten temat.

 

11 godzin temu, ada34 napisał:

 Napisałem maila do Ambasady i czekam na odpowiedż. Może oni będą bardziej pomocni.

Moim zdaniem mailowo nie zostaną udzielone inne informacje niż ogólne. Jak się dzwoni tam to podaje się dane i wtedy można zadać pytanie. Jeszcze kilka lat temu tak było przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 14.12.2019 o 21:15, Dinozaur napisał:

 

Moim zdaniem mailowo nie zostaną udzielone inne informacje niż ogólne. Jak się dzwoni tam to podaje się dane i wtedy można zadać pytanie. Jeszcze kilka lat temu tak było przynajmniej.

 

Dnia 13.12.2019 o 18:50, andyopole napisał:

Wpisz date odmowy 1 styczen 1980. Na bank w tym dniu wizy nie dostales wiec sie zorientuja o co Kaman. Zreszta nie sadze zeby mieli jeszcze te rekordy. Nawet taka biurokracja ma jakies terminy na trzymanie archiw.

 

Dnia 11.12.2019 o 20:48, kzielu napisał:

Albo ze nie moga ich idzielic przez maila - do czesci z tego potrzebna jest przeciez FOIA... Kazdy moglby sie spytac czy Andyopole dostal kiedys rejecta...

 

Dnia 11.12.2019 o 08:34, sly6 napisał:

Czasami szybko odpowiadają a czasami dłużej, ten czas to np 5 dni roboczych a dzisiaj mamy środę. 

Witam. Dostałem autoryzację!!!:D W pytaniu nt. odmowy, wpisałem orientacyjne lata. Wielkie Wam Dzięki, Pozdrawiam:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...