Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

szukam najlepszego możliwego ubezpieczenia turystycznego w USA. Interesuje mnie ubezpieczenie, które nie wymaga żadnego wkładu własnego, mogę skorzystać z dowolnego szpitala czy wezwać karetkę, jeżeli wystąpi taka potrzeba. Interesuje mnie tylko opcja, która nie będzie wymagała ode mnie płacenia na każdym etapie wsparcia medycznego. Miesięcznie zakładam nawet koszt 600$ za osobę za miesiąc. Wybieram się do USA w celach biznesowo-turystycznch. Czy ubezpieczenia typu World Nomad albo Atlas Premium mają jakieś ukryte haczyki, które warto najpierw sprawdzić? 

Dzięki za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Napewno takie ubezpiueczenie istnieje ale to tak jak z Yeti. Wszyscy mowia ze jest ale jeszcze nikt nie widzial. W USA nawet Ci, ktorzy maja dobre ubezpieczenia placa jakis, chociaz maly wklad wlasny. Ja np. place ryczalt za kazdy lek. $5 za miesieczna porcje bez wzgledu na cene lekarstwa.

Poza tym, ubezpieczenie turystyczne obejmuje tylko nagle, losowe wypadki. Nie jest tak ze ktos pojedzie np z chorym od dlugiego czasu sercem a tutaj mu zrobia transplantacje.

Link to comment
Share on other sites

Paru znajomych korzysta z World Nomads i sobie chwalą. Ale nikt nigdy nie musiał z ubezpieczenia korzystać poza przypadkami złamanego palca czy wymiotów (pokryte bez problemów), więc trudno powiedzieć. Popytaj na forach gdzie ludzie dużo podróżują, np. FlyerTalk czy Lonely Planet.

Ja osobiście zawsze korzystam z AIG Travel Guard, parę stówek trzeba wyłożyć, podejrzewam że wszystkie ubezpieczenia będą podobnie kosztować.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...