Jump to content

Klopoty z N600

kig
 Share

Recommended Posts

Kochani, 

pisze w nadzieji ze ktos mi podpowie I mial podobna sytuacje. Dostalam obywatelstwo i naturalization Certificate ladnych pare lat temu i moje dziecko, ktore bylo od poczatku podpiete pod aplikacje odziedziczylo je po mnie. Natomiast glupia ze mnie matka I zamiast od razu wyslac N600 po certificate dla dziecka jakos mi to ulecialo, pospiechu nie bylo, potem przeprowadzki, cuda nie wida, kolejne dziecko I tak sie teraz obudzilam ze przeciez musze to zrobic wkoncu! Natomiast... przy calym tym balaganie ktory w zyciu byla, gdzies zapodzialam (a moze I wyrzucilam nawet?:/) mojego dziecka GC. Nie sadzilam ze to problem bo wkoncu Jestesmy obywatelami, ale TERAZ czytam instrukcje do N600 ze jednym z dokumentow jakie trzeba dolaczyc To kopie GC (or other evidence of legal permanent residence status)... tylko Ja jej nie mam Ahhhhhhh

Mam Wszystko, listy z USCIS, welcome notice itp, ale plastiku nie mam! kochani, czy ktos skladal w niedawnym czasie n600 I moze mi powiedziec jak to wyglada? Boje sie dostac rejection z glupiego powodu bo potem odkrecic tego bez prawnika I kupy kasy sie pewnie juz nie da. 

Na liście z USCIS powinien ten numer być. Jeśli karta nie straciła ważności powinnaś dostać jej "replacement" bez problemu. Jak straciła ważność a jeszcze dziecku nie potwierdziłaś obywatelstwa to pewnie bez prawnika się nie obędzie. Poza tym nie potrzebujesz dla dziecka N600. Wystarczy, że wyrobisz mu paszport - co jest tańsze niż N600.