Skocz do zawartości

Praca


kuracjus12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zna ktoś może kogoś kto sponsoruje zielona kartę do pracy w Los Angeles chciałbym tam pracować jako kucharz i nie uda mi się żeby wystartować w loterii dlatego bo nie wiem czy jak chodziłem 9lat bo podstawówki bo raz nie zdałem i 3 lata zawodówki czy to się liczy jako doświadczenie zawodowe  bo  to będzie wychodziło że mam 12lat i przepracowane 5  pracuje w tej branży już z jakieś 10 lat i chce się tam przeprowadzić bo chce zacząć nowe życie proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kuracjus12 napisał:

Witam zna ktoś może kogoś kto sponsoruje zielona kartę do pracy w Los Angeles chciałbym tam pracować jako kucharz i nie uda mi się żeby wystartować w loterii dlatego bo nie wiem czy jak chodziłem 9lat bo podstawówki bo raz nie zdałem i 3 lata zawodówki czy to się liczy jako doświadczenie zawodowe  bo  to będzie wychodziło że mam 12lat i przepracowane 5  pracuje w tej branży już z jakieś 10 lat i chce się tam przeprowadzić bo chce zacząć nowe życie proszę o pomoc

Znajdz jakąś amerykankę i się z nią ożeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kuracjus12 napisał:

Witam zna ktoś może kogoś kto sponsoruje zielona kartę do pracy w Los Angeles chciałbym tam pracować jako kucharz i nie uda mi się żeby wystartować w loterii dlatego bo nie wiem czy jak chodziłem 9lat bo podstawówki bo raz nie zdałem i 3 lata zawodówki czy to się liczy jako doświadczenie zawodowe  bo  to będzie wychodziło że mam 12lat i przepracowane 5  pracuje w tej branży już z jakieś 10 lat i chce się tam przeprowadzić bo chce zacząć nowe życie proszę o pomoc

Szkoła się nie liczy Twoja lecz doświadczenie Twoje i ten zawód musi być na liście poszukiwanych jeśli chodzi o loterie wizowa. 

Gdy nie było kryzysu pracodawca musiał wykazać w urzędzie pracy ze brak mu rąk do pracy plus opłacić prawnika który kosztuje. 

Uważaj na różne osoby które będą Ci sprzedawać informacje jak kto mogą załatwić GC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...