Skocz do zawartości

Praca technik elektroradiologii obsługa MRI CT DR


MAteuszP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem tutaj świeży przypadkowo znalazłem forum po szalonym i może możliwym pomyślę o pracy jako technik radiologi w stanach. 

 

Mam do państwa pytanie czy jest możliwość wyjazdu za pracą jako technik i gdzie jej szukac. 

 

Czy można zabrać od razu rodzinę ze sobą bo mam dwójkę małych dzieci. 

 

W Polsce mam dobrą pracę, doświadczenie już kilkuletnie. Znajomość języka angielskiego myślę że średnio zaawansowany. 

 

Czy jest tu ktoś na forum kto pracuje w szpitalu i może jakoś pomóc z informacjami?;) 

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca zawsze się znajdzie ale czy znajdziesz kogoś kto cię zasponsoruje? B. wątpię. Poszukaj na stronach szpitali lub na Indeed i sprawdź. Niestey, jak napisał Andy, póki co szpitale kombinują jak zmniejszyć koszta i zwalniają kogo się da. U nas prawie 30 osób z samego middle-managementu poszło się huśtać, oprócz tego zwolnili masę ludzi na tzw. "technical positions."

https://www.washingtonpost.com/health/starved-for-cash-hospitals-and-doctor-groups-cut-staff-amid-pandemic/2020/04/09/d3593f54-79a7-11ea-a130-df573469f094_story.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...