Skocz do zawartości

Zawód


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, tomey napisał:

Matura też nie jest potrzebna.

Jestem już dość wiekowym człowiekiem i dla mnie srednie wykształcenie oznacza Świadectwo Dojrzalosci czyli maturę. Wiadomo, kto w dzisiejszych czasach zazwyczaj zadowala się średnim wykształceniem bez podchodzenia do matury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, andyopole napisał:

Jestem już dość wiekowym człowiekiem i dla mnie srednie wykształcenie oznacza Świadectwo Dojrzalosci czyli maturę. Wiadomo, kto w dzisiejszych czasach zazwyczaj zadowala się średnim wykształceniem bez podchodzenia do matury.

To są Twoje kompleksy, a ja mówiłem o loteri :)

Aby wziąć udział wystarczy samo średnie wykształcenie, nie trzeba posiadać Świadectwa Dojrzałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tomey napisał:

To są Twoje kompleksy, a ja mówiłem o loteri :)

Aby wziąć udział wystarczy samo średnie wykształcenie, nie trzeba posiadać Świadectwa Dojrzałości.

Rozumiem ze posiadanie matury nazywasz "komplexem" natomiast jej brak rozumiesz jako… powod do chwaly? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, andyopole napisał:

Rozumiem ze posiadanie matury nazywasz "komplexem" natomiast jej brak rozumiesz jako… powod do chwaly? 

W sumie to slabizna straszna ze sie skonczenie szkoly bez matury w jakis sposob ustandaryzowalo jako "wyksztalcenie srednie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, PiciuK napisał:

Cóż, kilkadziesiąt lat coraz mniejszych nakładów finansowych w edukację polskiego społeczeństwa robi swoje. O wyższym wykształceniu, to lepiej nie wspominać - wystarczy płacić.

W sumie duzo od US sie nie rozni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andyopole napisał:

Rozumiem ze posiadanie matury nazywasz "komplexem" natomiast jej brak rozumiesz jako… powod do chwaly? 

Odwrotnie :)

Ale nie bierz tego do siebie, tak sobie żartowałem i głównie chodziło mi o wymogi loteryjne.

Z maturą czy bez jest się człowiekiem jakim się jest, a powody takich decyzji mogą być różne, niezależnie w jakich czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...