Skocz do zawartości

Inflacja po Covid


mikun

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, mikun napisał:

damowy miesiąc ? znam kogos kto dostał 4 damowe miesiące na 12 miesięczny lease w Hudon Yards na Manhattanie, nowy apartanent. W Jersey City teraz 2 miesiące to standard...

Fajne mieszkania - nawet widze ceny nie sa jakies kosmiczne, tzn widze cos za prawie 15k a nawet 32k, ale 2bd za ponizej 4k tez jest, wiec w miare okej. Nie dziwie sie, ze daja tyle za darmo, bo kto w sumie chcialby teraz sie przeprowadzac do NYC? Ja osobiscie nawet jakby mi dali te 6 miesiecy za darmo to bym sie pewnie nie zdecydowala. Nawet nie tylko przez sam COVID - ja zawsze mowilam, ze chyba nic nie byloby mnie w stanie zmusic do mieszkania w NYC, ale wiadomo, kazdy jest inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mikun napisał:

damowy miesiąc ? znam kogos kto dostał 4 damowe miesiące na 12 miesięczny lease w Hudon Yards na Manhattanie

 

Mieszkamy w podobnym budynku (tyle że bez rewelacyjnej lokalizacji) i też dostaliśmy dodatkowe 6 tygodni darmo - pierwsze 6 jako zachętę, drugie 6 tygodni bo chyba wszyscy z budynku dostali. Nie wiem czym się tu podniecać, wiele osób po prostu nie stać w tej chwili na zapłacenie czynszu, idą ludziom na rękę. Nikomu nic z tego nie przyjdzie jak miliony osób wyląduje na ulicy, nie jest tak że jak tych niepłacących wyrzucą to ustawi się kolejka nowych chętnych do wynajmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...