Skocz do zawartości

Czat z Kariną - pytania na temat emigracji do usa


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak jak juz zaznaczylam - w sobote 22 pazdziernika bede na czacie od godz. 11 mojego czasu (od 5 po poludniu czasu polskiego), jako ze bardzo wiele osob ma pytania, a ja z kolei nie chce odpowiadac tylko ogolnikowo, bo kazdemu zalezy aby jego sprawa byla omowiona tak szczegolowo jak to mozliwe, dlatego bede w miare mozliwosci starala sie byc na czacie chocby raz w tygodniu. Na ile mi sie to uda (bo tez mam mnostwo pracy) - zobaczymy.

Ciesze sie, ze moge pomoc i ze sa osoby, ktore chca z tej pomocy skorzystac.

Mam tylko pytanie do Moderatorow - czy to okienko z czatem to zawsze jest takie malenkie (i literki tez) czy moze mozna by to jakos powiekszyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byloby spostowac tydzien wczesniej aby moglo sie zgromadzic wiecej osob  

Bede sie starala powiadomic o czacie tak wczesnie jak to mozliwe, ale niestety ja tez mam mnostwo zajec i mam bardzo ruchomy grafik tak wiec czesto sie zdarza, ze nie jestes nawet w stanie powiedziec co bede robila nastepnego dnia, nie mowiac juz o nastepnym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...