Skocz do zawartości

Paczka lotnicza priorytetowa


Kasia Sowa

Rekomendowane odpowiedzi

12 minutes ago, mola said:

By uniknąć PP, ostatnią paczkę do PL wysłałam Polamerem, ale na razie wrażenia średnie...

https://www.plusexpress.pl/   <- uzywalem ich wielokrotnie i byli absolutnie bez zarzutu za kazdym razem - lotnicza idzie jakies dwa tygodnie z sensownym trackingiem, na miejscu dorecza DPD (kiedy FedEx). Tutaj mozna od razu wydrukowac shipping label i zostawic w FedExie albo jak masz niedaleko do nich to chyba podrzucic osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, kzielu napisał:

https://www.plusexpress.pl/   <- uzywalem ich wielokrotnie i byli absolutnie bez zarzutu za kazdym razem - lotnicza idzie jakies dwa tygodnie z sensownym trackingiem, na miejscu dorecza DPD (kiedy FedEx). Tutaj mozna od razu wydrukowac shipping label i zostawic w FedExie albo jak masz niedaleko do nich to chyba podrzucic osobiscie.

Z Polamera korzystaliśmy wielokrotnie w stronę PL->USA i też byliśmy zadowoleni, oni mają deala z UPSem. Wysłałam lotniczo, z deklaracji firmy wychodzi że dostawa w max 7 dni roboczych, tymczasem moja przesyłka 25 lutego opuściła USA i tyle o niej wiem... Dzisiaj usiłowałam do nich mailować żeby mi tę paczkę zlokalizowali, ale na razie zero odzewu. Przynajmniej z definicji ubezpieczają na $100, więc w razie czego będę się kłócić. Ale jakiś ciąg porażek z tymi przesyłkami u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wlazłam do Polamera sprawdzić status paczki i na ich stronie wisi taka informacja:

Zawiadamiamy ze z przyczyn niezaleznych Urzad celny w W-wie pracuje w ograniczonym skladzie. Od 11-go marca wraca do pracy w pelnym skladzie. Przepraszamy za opóźnienie.

Może komuś, kto czeka na paczkę z USA się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, mola said:

Z Polamera korzystaliśmy wielokrotnie w stronę PL->USA i też byliśmy zadowoleni, oni mają deala z UPSem. Wysłałam lotniczo, z deklaracji firmy wychodzi że dostawa w max 7 dni roboczych, tymczasem moja przesyłka 25 lutego opuściła USA i tyle o niej wiem... Dzisiaj usiłowałam do nich mailować żeby mi tę paczkę zlokalizowali, ale na razie zero odzewu. Przynajmniej z definicji ubezpieczają na $100, więc w razie czego będę się kłócić. Ale jakiś ciąg porażek z tymi przesyłkami u mnie...

Dla porównania - wysłałem przez Plus Express Feb 5 (oddałem Fedexowi tutaj - do magazynu w IL doszła dwa dni później), 17-ego doręczona do odbiorcy w Warszawie. W grudniu podobnie, dzień czy dwa dłużej.

Polamer kiedyś używałem ale za każdym razem ich dostarczyciel w Wawie dzwonil się i pytał odbiorcy czy nie może zejść i odebrać paczki z samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...