Skocz do zawartości

Paczka lotnicza priorytetowa


Kasia Sowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 minut temu, pelasia napisał:

Ooo moja paczka do PL wlasnie sie ruszyla. 12.07 byla w San Francisco international distribution center a dzis 12.22 jest w IL international distribution center LOL. Chyba obcyka wszystkie miedzynarodowe postoje zanim do PL trafi. Może na marzec bedzie :wacko:

W tym tempie napewno... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wczoraj doszła do nas paczka z PL (wysyłana Pocztą Polską). Wysyłana lotniczo, dotarła w dwa tygodnie... szkoda tylko, że połowa zawartości zniknęła po drodze. Na paczce od spodu ekstra warstwa taśmy klejącej, po dochodzeniu przeprowadzonym z siostrą doszłyśmy do wniosku, że to nie jej (ona używała hojnie brązowej, ekstra była bezbarwna). Paczka była nieuszkodzona (nie ma opcji, że się karton się rozdarł i coś wyleciało). Ewidentnie była cięta od spodu :angry:

Ostatni raz wysyłka Pocztą Polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mola said:

Wczoraj doszła do nas paczka z PL (wysyłana Pocztą Polską). Wysyłana lotniczo, dotarła w dwa tygodnie... szkoda tylko, że połowa zawartości zniknęła po drodze. Na paczce od spodu ekstra warstwa taśmy klejącej, po dochodzeniu przeprowadzonym z siostrą doszłyśmy do wniosku, że to nie jej (ona używała hojnie brązowej, ekstra była bezbarwna). Paczka była nieuszkodzona (nie ma opcji, że się karton się rozdarł i coś wyleciało). Ewidentnie była cięta od spodu :angry:

Ostatni raz wysyłka Pocztą Polską.

Wow. A z ciekawosci, to byly jakies drogocenne rzeczy, ktore ktos sobie postanowil ukrasc? U mnie co prawda nie paczka, ale nieraz na forum chyba pisalam, ze jak latalam do Polski albo z Polski to chyba przy kazdej podrozy mi cos ginelo z torby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ilon napisał:

Wow. A z ciekawosci, to byly jakies drogocenne rzeczy, ktore ktos sobie postanowil ukrasc? U mnie co prawda nie paczka, ale nieraz na forum chyba pisalam, ze jak latalam do Polski albo z Polski to chyba przy kazdej podrozy mi cos ginelo z torby. 

Paczka była głównie dla dziecka od ciotek i dziadków, więc słodycze, zabawka i 3 sztuki ciuchów. Zniknęły ciuchy i trochę słodyczy, więc nic kosztownego, ale złe wrażenie zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię poczty polskiej ale u nas ostatnio paczki w miescie przychodza puste. Ludzie dostaja awizo, przychodzą paczke odebrac, a tam albo pusta albo smieci w srodku, wiec moze niekoniecznie winna poczta polska. U nas podejrzewają, ze ktos lokalny lub w odziale w Denver ma lepkie łapki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pelasia napisał:

Nie bronię poczty polskiej ale u nas ostatnio paczki w miescie przychodza puste. Ludzie dostaja awizo, przychodzą paczke odebrac, a tam albo pusta albo smieci w srodku, wiec moze niekoniecznie winna poczta polska. U nas podejrzewają, ze ktos lokalny lub w odziale w Denver ma lepkie łapki. 

Nie upieram się że to wina PP, ale to już druga paczka z problemami w ciągu niecałego roku, a pierwsza zaginęła na pewno w PL... Z USPSem na razie (krajowo) bez problemów, więc jednak bardziej podejrzewam PP. 
 

By uniknąć PP, ostatnią paczkę do PL wysłałam Polamerem, ale na razie wrażenia średnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...