Skocz do zawartości

Praca Fizjoterapeuta w USA po ukończeniu kształcenia w Polsce


B.ziol

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2021 o 21:12, andyopole napisał:

Pozostaje zyczyc swietlanej kariery, kolejnemu marzycielowi. 

Naucz sie robic cos pozytecznego jesli chcesz robic kariere w USA. Jesli dobrze umiesz zamiatac u mnie dostaniesz $18 na godzine, na poczatek.

Dzięki za konstruktywny komentarz, ja jednak uważam że mój zawód jest pożyteczny. Każdy ma swoje zdanie. pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

4 minutes ago, Mikolajj said:

Ja podjąłem pracę w kraju i nie żałuję. Zrezygnowałem z wyjazdu, tutaj udało się założyć własny gabinet fizjoterapeutyczny i też mam duże szanse na owocną karierę. Rozglądam się właśnie za programami które ułatwiają taką pracę. Można w sieci pobrać bezpłatnie ebook który pokazuje krok po kroku jaki  ... najlepiej się dla nas sprawdzi. Wiecie, że zgodnie z wynikiem kontroli NIK-u tylko około 26% dokumentacji medycznej jest prowadzone prawidłowo ? 

Jak wyglada taka praca spammera? Ile sie trzeba nameczyc wciskajac taki badziew jak powyzej? Przeciez to jest dosc wyspecjalizowana rzecz, a nie dajmy na to, niebieskie pigulki... Ktos Was kontroluje wogole i czy takie posty na losowych forach przynosza wymierne korzysci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Jak wyglada taka praca spammera? Ile sie trzeba nameczyc wciskajac taki badziew jak powyzej? Przeciez to jest dosc wyspecjalizowana rzecz, a nie dajmy na to, niebieskie pigulki... Ktos Was kontroluje wogole i czy takie posty na losowych forach przynosza wymierne korzysci?

Nameczyc to nameczyc. Ciekawe ile mozna na tej robocie zarobic. Moze nie musialbym juz wstawac o siodmej rano?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...