Skocz do zawartości

Przeprowadzka do Texasu z UK


Rekomendowane odpowiedzi

Moj mąż jezdzi f350 full bed and crew cab i tez z tylnym napedem albo opcja wlaczenia 4x4 ale trzeba dupke z samochodu wystawic aby lock the wheels. I wiem jak moze rzucac dupcia w wielkim pick upie, ale zeby w 1cm( jesli juz) jechac szybkoscia pieszego to juz przesada. Jesli juz sie boisz jechac szybciej, dobra nie znam twojej historii i dramatow przeszlosci, ale na milosc boska, zjedz na bok i pusc innych. To mnie chyba najbardziej irytuje, ze jak pies ogrodnika, samemu nie chce ale innemu nie da. 

31 minutes ago, andyopole said:

To u Ciebie jeszcze śnieg?

Moja koleżanka, ktore w Polsce nie miała prawka a ponad dwadzieścia lat amerykańskiego żywota spędziła na Florydzie i w Georgii też na zapowiedź śniegu dostaje gorączki. A jakie w Oregon śniegi, śmiechu warte. 

Andy, to u nas straszą ze przez weekend 7.5 stopy napada :rolleyes:

Wisona w pełni! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

Moj mąż jezdzi f350 full bed and crew cab i tez z tylnym napedem

 

Amerykańskie trucki na zimowe drogi praktycznie się nie nadają. Do jako takiego jeżdżenia trzeba by wrzucić na pakę kilka betonowych krawężników. 

Godzinę temu, pelasia napisał:

straszą ze przez weekend 7.5 stopy napada

He he, w mojej dolinie (Willamette River) 7.5 cala to już kataklizm, Oregon jest nieczynny do czasu aż śnieg stopnieje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, andyopole said:

Tak tak, żłopać to ten wehikuł potrafi. Dobrze mieć swoja prywatną cysternę.  ;)

Diesel, wiec nie najgorzej i ma dwa zbiorniki wiec lekki nie jest. Oczywiscie to dinozaur a nie jakis nowy model robiony z plastiku. JK :) na nowy mnie pewnie nie stac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...