Skocz do zawartości

DV-2022 Wylosowany / Nie wylosowany


qbacki

Loteria DV-2022 ?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2022 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 hours ago, Niunia466_a said:

Adrenalinka przed wynikami wskazana gorzej po ogłoszeniu wyników emocje szybko opadną chyba że strona nie będzie działać to adrenalina będzie dłuższa 

Ehhh adrenalina to moze nie, ale chcialbym wyjechac - pracowalem po calej EU i chcialbym sprubowac USA na pare lat chociaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, tibuktu said:

Kryzys? Ludzie zostali zmieleni to moze nie maja hajsu na emigracje i nie aplikowali? 

Jakoś tego kryzysu osobiście nie odczułem, powiedziałbym że żyje mi się lepiej niż przed pandemią. Ale nie wypowiem się za innych.

Dzisiaj się zastanawiałem jakbym wygrał to czy te zmiany naprawdę wyszłyby na lepsze, czy moja jakość życia by się podniosła w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mikolajsosnowski napisał:

Dzisiaj się zastanawiałem jakbym wygrał to czy te zmiany naprawdę wyszłyby na lepsze, czy moja jakość życia by się podniosła w Stanach.

To jest kluczowe pytanie i odpowiedź na nie pozwala zrozumieć dlaczego emigracja do USA jest od lat coraz mniej korzystna i w wielu przypadkach EU będzie lepszym wyborem.

Czekam na wyniki z ciekawości ale osobiście nawet jakbym wygrał to ciężko będzie się przekonać do takiego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, dobryczlowiek said:

To jest kluczowe pytanie i odpowiedź na nie pozwala zrozumieć dlaczego emigracja do USA jest od lat coraz mniej korzystna i w wielu przypadkach EU będzie lepszym wyborem.

Czekam na wyniki z ciekawości ale osobiście nawet jakbym wygrał to ciężko będzie się przekonać do takiego wyboru

Dla mnie mozliwosc pracy na 2 kontynentach byla by istotna. W USA duzo latwiej dostac te 6 figures niz w socjalnej Europie. Praktycznie kazda praca w wiekszym  miescie w IT to 100k+ (mowie o czyms troche lepszym niz technik). Wiec duzo latwiej sie tam wzbogacic. No ale dochodza tez minusy - mysle ze ciekawe jest to ze nie ma juz takiej roznicy w potencjalach zarabiania - co swiadczy ze jakos zle w PL nie jest...  Nawet to ze mozemy wyjechac jest OK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...