Skocz do zawartości

DV-2022 Wylosowany / Nie wylosowany


qbacki

Loteria DV-2022 ?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2022 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, magsasi napisał:

„You have been randomly selected....” czy to znaczy, że mój facet ma dziś swój lucky day?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystko na to wskazuje. Bądź też przygotowana na oświadczyny i szybki ślub. :D

No chyba ze skorzysta z okazji i czmychnie przed nadmiarem miłości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hider napisał:

U mnie za pierwszym razem wygrana :) myślicie że z numerem 25xxx mam szanse się załapać?

Gratulacje!

Wszystko zależy od roku. W normalnym roku to nie powinno być problemu (mój mąż ma w D2021 numer 26xxx i ze wszystkich statystyk wychodziło nam, że się załapiemy, teraz już wiemy, że pomoc mogą tylko wyroki sądowe, a szanse są bardzo, bardzo małe). Ale czy 2022 będzie już normalny? Trzymam kciuki żeby się udało! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2021 o 10:57, Izuska napisał:

A ja nie wiem, który to już raz. Z 15? Jak zaczęłam wysyłałam zgłoszenie jeszcze pocztą ;) 

No to się nie udało :(

Chyba mi bardziej przykro niz w ostatnich latach, bo teraz jestem na tym forum i jakoś bardziej "żyję wizją" mieszkania w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje. Bądź też przygotowana na oświadczyny i szybki ślub. 
No chyba ze skorzysta z okazji i czmychnie przed nadmiarem miłości. 

Hahaha ślub 12.06, także mam nadzieje, że nie ucieknie... tylko właśnie zastanawiamy się czy ds260 wypełnić po ślubie czy przed (CN 14xxx). Orientujecie się może?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie HAS NOT BEEN SELECTED po raz 9 i to razy 2 bo z dziewczyną.

Powiem wam, że to nawet dobrze. Patrząc na to jak startowałem w pierwszej edycji nie mając nic a na obecny stan gdzie scenariusz życiowy rozwija się na prawdę dobrze to byłaby tragedia życiowa gdybym dostał tą szanse. Tak jak ktoś wcześniej napisał,  nie odczuwam tego kryzysu.
Pisałem rok temu i napisze to teraz: Polska fajny kraj, nie ma czego żałować :]
(a jednak gdzieś ta chęć rzucenia wszystkiego i przygody siedzi w głowie cały czas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...