Skocz do zawartości

DV-2022 Wylosowany / Nie wylosowany


qbacki

Loteria DV-2022 ?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2022 ?



Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, izok napisał:

10 raz 2xNIE :(

 

5 godzin temu, Jadwianka napisał:

6 raz x2 NIE :( Szkoda... :(, znajac moje szczescie trafie moze po 50tce :P

 

8 minut temu, robertknepper napisał:

Ja drugi raz i lipa

 

Słuchajcie - zobaczyć napis HAS NOT BEEN SELECTED wcale nie jest tak źle...

Lepsze to, niż zobaczyć w DV21, że się wygrało, a nic z tym nie można zrobić bo ten rok jest "dziwny" - wiem coś o tym...


Wielu którym wczoraj się nie udało to jest szansa, że za kolejnym razem się uda - a ja nie znam osoby ani nie słyszałem o takiej która wygrała w jednym roku i nie pojechała i później znów wygrała za rok czy 2 - więc statystyka jest taka, że komu się raz już udało to nie ma szans na wygraną kolejny raz - dlatego ja od DV23 składam aplikację, ale nie będę podniecał się już losowaniem - za to, żonie się nie udało rok temu więc jest szansa, że jej się uda i mnie zabierze :)

Wszyscy którzy marzą o emigracji powinni pamiętać, że jest jeszcze pełno sposobów na legalną emigrację i jeden mniej legalny ale najbardziej pewny. Ślub z obywatelem - wydaje się śmieszne, ale jest pełno ofert za odpowiednią sumę po tzw ciemnej stronie internetu - jeżeli komuś bardzo zależy to, to jest dobry pomysł...


Jak z żoną będziemy za jakiś czas na miesiąc w stanach to zamierzamy się umówić z taką osobą i dowiedzieć się dokładnie jak to wygląda - może to będzie lepsze rozwiązanie niż wierzyć w loterię... Fikcyjny rozwód w Polsce i fikcyjny ślub na miejscu (x2 - ja i żona) i po jakimś czasie rozwód - życie po za granicami Polski jest tego warte... Btw - znam minimum 1 osobę z YT która tak zrobiła - ale oczywiście się zarzeka, że to z miłości... taaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
27 minutes ago, PHU_MONO said:

... a ja nie znam osoby ani nie słyszałem o takiej która wygrała w jednym roku i nie pojechała i później znów wygrała za rok czy 2

No jasne! Jak o tym nie slyszales to jest to niemozliwe...

27 minutes ago, PHU_MONO said:

- więc statystyka jest taka, że komu się raz już udało to nie ma szans na wygraną kolejny raz - ...

Az sobie wyobrazilem jak by sie zachowala moja Matematyczka z liceum jakbym jej probowal wcisnac takie cos. Stosowala wobec nas szantaz emocjonalny, wiec pewnie ze smutna mina spojrzala by mi w oczy i powiedziala: "Zawiodles mnie...."

27 minutes ago, PHU_MONO said:

Wszyscy którzy marzą o emigracji powinni pamiętać, że jest jeszcze pełno sposobów na legalną emigrację i jeden mniej legalny ale najbardziej pewny. Ślub z obywatelem - wydaje się śmieszne, ale jest pełno ofert za odpowiednią sumę po tzw ciemnej stronie internetu - jeżeli komuś bardzo zależy to, to jest dobry pomysł...

Wrecz swietny pomysl jak sobie rozpieprzyc zycie!

27 minutes ago, PHU_MONO said:

Jak z żoną będziemy za jakiś czas na miesiąc w stanach to zamierzamy się umówić z taką osobą i dowiedzieć się dokładnie jak to wygląda - może to będzie lepsze rozwiązanie niż wierzyć w loterię... Fikcyjny rozwód w Polsce i fikcyjny ślub na miejscu (x2 - ja i żona) i po jakimś czasie rozwód - życie po za granicami Polski jest tego warte... Btw - znam minimum 1 osobę z YT która tak zrobiła - ale oczywiście się zarzeka, że to z miłości... taaa...

Rzeczy znalezione po ciemnej stronie internetu, niech zostana po ciemnej stronie internetu. Na forum nie uczymy jak swiadomie lamac prawo imigracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PHU_MONO said:

 

 

 

Słuchajcie - zobaczyć napis HAS NOT BEEN SELECTED wcale nie jest tak źle...

Lepsze to, niż zobaczyć w DV21, że się wygrało, a nic z tym nie można zrobić bo ten rok jest "dziwny" - wiem coś o tym...


Wielu którym wczoraj się nie udało to jest szansa, że za kolejnym razem się uda - a ja nie znam osoby ani nie słyszałem o takiej która wygrała w jednym roku i nie pojechała i później znów wygrała za rok czy 2 - więc statystyka jest taka, że komu się raz już udało to nie ma szans na wygraną kolejny raz - dlatego ja od DV23 składam aplikację, ale nie będę podniecał się już losowaniem - za to, żonie się nie udało rok temu więc jest szansa, że jej się uda i mnie zabierze :)

Wszyscy którzy marzą o emigracji powinni pamiętać, że jest jeszcze pełno sposobów na legalną emigrację i jeden mniej legalny ale najbardziej pewny. Ślub z obywatelem - wydaje się śmieszne, ale jest pełno ofert za odpowiednią sumę po tzw ciemnej stronie internetu - jeżeli komuś bardzo zależy to, to jest dobry pomysł...


Jak z żoną będziemy za jakiś czas na miesiąc w stanach to zamierzamy się umówić z taką osobą i dowiedzieć się dokładnie jak to wygląda - może to będzie lepsze rozwiązanie niż wierzyć w loterię... Fikcyjny rozwód w Polsce i fikcyjny ślub na miejscu (x2 - ja i żona) i po jakimś czasie rozwód - życie po za granicami Polski jest tego warte... Btw - znam minimum 1 osobę z YT która tak zrobiła - ale oczywiście się zarzeka, że to z miłości... taaa...

Takie drobne ostrzezenie w kwestii pisania o nielegalnych sposobach na imigracje. Drugiego nie bedzie.

Co do tego sposobu - ludzie potracili obywatelstwa wiele lat po fakcie i zostali deportowani bo robieniu takich sztuczek (dokladnie takich - lipnych malzenstw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ajlia napisał:

Czy zdjęcia do loterii robiliście sami czy u fotografa?

Sami, iPhonem, zrobiłem tylko retusz ściany żeby było „gładkie” tło. Generalnie wyszliśmy jak rodzina Adamsów z głupimi minami… albo z jakiejś kartoteki kryminalnej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielwro napisał:

Sami, iPhonem, zrobiłem tylko retusz ściany żeby było „gładkie” tło. Generalnie wyszliśmy jak rodzina Adamsów z głupimi minami… albo z jakiejś kartoteki kryminalnej 

Mi się wydaje że robię je zdjęcia u fotografa też ma jakieś znaczenie zawsze jakiś retusz Doda i wgl. Znam kilka osób które składały aplikacje do DVlottery z zdjęciem robionym przez siebie i ,a pierwszym razem byli wylosowani. W dv23 będę próbował ze zdjęciem robionym własnoręcznie to będzie moja 3 próba. Gratulacje dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xarthisius napisał:

Na forum nie uczymy jak swiadomie lamac prawo imigracyjne.

Ale ja nikogo nie uczyłem łamać prawa - jeżeli ktoś jest zdesperowany to sam się nauczy i to zrobi.

 

Ale spoko rozumiem - wasze forum więc wasze zasady - nie piszę już takich informacji - szanuję to!
 

2 godziny temu, kzielu napisał:

Co do tego sposobu - ludzie potracili obywatelstwa wiele lat po fakcie i zostali deportowani bo robieniu takich sztuczek (dokladnie takich - lipnych malzenstw).

Zaciekawiło mnie to co Pan napisał. A co z takimi osobami które się zakochały i po roku stwierdziły, że to nie to? Jak mają im udowodnić, że to dla chęci GC wzięły ślub? Mało w Polsce jest takich par które po pół roku od ślubu się rozwodzą?
Moim zdaniem jeżeli taka osoba zrobiła to raz to to jest nie do udowodnienia - chyba, że był to jej 10 ślub z rzędu - ale to tylko moje zdanie.

3 godziny temu, kzielu napisał:

Takie drobne ostrzezenie w kwestii pisania o nielegalnych sposobach na imigracje. Drugiego nie bedzie.

Ok - j.w. szanuje! Zresztą ja tylko do 30 września jestem, a później jak na "łatwiznę" nie wyjdzie to zobaczymy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...