Skocz do zawartości

DV-2022 Wylosowany / Nie wylosowany


qbacki

Loteria DV-2022 ?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2022 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Izuska napisał:

A ja nie wiem, który to już raz. Z 15? Jak zaczęłam wysyłałam zgłoszenie jeszcze pocztą ;) w DV21 mojemu mężowi się udało i wylosował. No ale niestety wysoki CN, a rok jaki jest wszyscy wiemy. Więc kolejny raz czekam na wyniki :)

Podziwiam za wytrwałość! i życzę szczęścia w tym roku, mam nadzieję, ze wreszcie się uda! :wub: 

 

21 godzin temu, kubaz napisał:

Po raz drugi. 

Mam nadzieję, że się uda bo już poczyniłem pierwsze kroki w poszukiwaniach osób, które w przypadku wygranej chętne byłyby zamieszkać na początku razem żeby było latwiej :D jesli bylibyście chętni na taką akcję, to PW ;)

Kubaz, najpierw poczekaj na wyniki i zbieraj dużo $$$$ na cały proces i przeprowadzkę, to najważniejsze :D

Lokatorów zacznij szukać jak już wyślesz papiery i dostaniesz zaproszenie do ambasady, wszystko po kolei. Można od końca, tylko po co? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dla mnie wysłanie zgloszenia to już taka tradycja coroczna - jak ubieranie choinki albo malowanie jajek ;) nie czuje wielkiego rozczarowania tym, że kolejny rok się nie udało.  No ale jak kiedyś się uda to się bardzo ucieszę z możliwości przeprowadzki do cieplejszego miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Izuska napisał:

Dla mnie wysłanie zgloszenia to już taka tradycja coroczna - jak ubieranie choinki albo malowanie jajek ;) nie czuje wielkiego rozczarowania tym, że kolejny rok się nie udało.  No ale jak kiedyś się uda to się bardzo ucieszę z możliwości przeprowadzki do cieplejszego miejsca :D

Ja tez marze o cieplejszym miejscu jeszcze parę dni i się okaże kto spełni swoje marzenia  

Tak czy siak powodzenia dla wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, kubaz said:

Czy w tej edycji też będzie dolosowywanie zwycięzców? Kiedy jeśli tak i od czego to zależy? Czy w tej edycji jest więcej czy mniej wiz do wylosowana na nasz kraj? 

Nie wiem skad sie bierze to oczekiwanie na 2nd draw... Ostatni raz zrobili to FY17, czyli 5 edycji temu. Ogolnie "dolosowuja" jezeli stwierdza, ze maja zbyt malo wylosowanych, zeby wydac wszystkie wizy. Dzieje sie to na jesien (wrzesien - pazdziernik).

Nie ma czegos takiego jak liczba wiz "do wylosowania na Polske".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubaz napisał:

Czy w tej edycji też będzie dolosowywanie zwycięzców? Kiedy jeśli tak i od czego to zależy? Czy w tej edycji jest więcej czy mniej wiz do wylosowana na nasz kraj? 

To by było zbyt piękne by było prawdziwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...