Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

42 minutes ago, Jacek87 said:

Oprócz dokumentów wypisanych biorę wyciągi z konta. Czy macie może jeszcze jakieś rady przed rozmową? Na rozmowę wejdziemy wraz z żoną czy osobno? No i czy w ambasadzie zatrzymają nasze paszporty? Są potrzebne do okazania podczas badań, a badania mamy 1 dzień po interview.

Nie denerwowac sie :)Razem. Normalnie, tak zatrzymaliby, ale jak powiesz jaka jest sytuacja to Ci oddadza. CO Ci wszystko powie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Jacek87 said:

Mam książeczkę zdrowia dziecka, z której wynika jakie miałem szczepienia (część z wymaganych), myślicie, że to będzie respektowane jakkolwiek podczas badań?

Bedzie, ale jezeli 87 w nicku to rocznik, to nie wiele Ci to da. W tym okresie nie szczepili na swinke, ani na ospe wietrzna, takze i tak Ci beda "przyslugiwac" min. 2 shoty :) Ale wez ksiazeczke ze soba.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Xarthisius napisał:

Zaswiadczenie, ze maja delikwenta wpuscic jako imigranta mimo faktu, ze jest inadmissible ze wzgledu na brak szczepien (waiver), ktore nie jest oblozone dodatkowymi procedurami typu skladanie jakichs formularzy I oplatami (blanket).

Widzisz jakie koszmarne zdanie wielokrotnie zlozone mi wyszlo?! A mozna po prostu powiedziec blanket waiver... :P

https://www.uscis.gov/policy-manual/volume-9-part-d-chapter-3

haha racja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, katarzyna_gawor napisał:

Dokładnie tak, czekamy wszyscy na szczegółowe info! 
Przy okazji: czy u kogoś z CN 3000 - 4000 coś się zadziało czy nadal cisza?

To w ramach ciekawostki:
image.png.47e4df31dfb274e6046fdee63d10dc3e.png
Pozbierałem wszystkie numery, o których mowa w statystykach z tej stronki: https://frankgh.github.io/dvstats/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie, ale jezeli 87 w nicku to rocznik, to nie wiele Ci to da. W tym okresie nie szczepili na swinke, ani na ospe wietrzna, takze i tak Ci beda "przyslugiwac" min. 2 shoty  Ale wez ksiazeczke ze soba.

Na tyle ile mi się udało dowiedzieć u lekarza, jeśli przechodziło się ospę to nie szczepią w książeczce może być do wpisane, ale zrozumiałam, że wystarczy odwiecznie
Są dwa szczepienia
Świńska różyczka Odra I tężec błonica lub powiększona o krztusiec do uzupełnienia przez dorosłych
Dzieci od ukończonych 5 urodzin covid dwie dawki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w jednej książeczce mam Engerix B szczepienie, jest to na wzw b. A w takiej totalnie starej książeczce mam na krztusiec, błonice, tężec, polio, odrę, grypę, gruźlicę. Do tego w przechorowanych chorobach w tej książeczce mam: ospa wietrzna, różyczka, płonica oraz mononukleaza zakaźna. Tak więc wszystko dam znać jak do tego podeszli już po badaniach.

Jeśli chodzi o żonę to nie ma żadnej książeczki bo została gdzieś zapodziana w domu rodzinnym, ale rozumiem, że jeśli miała te szczepienia i przyjmie je jeszcze raz to nic nie szkodzi?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...