Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was ponownie

Mam pytanie dotyczące USCIS Immigrant Fee. Chciałem opłacić zielone karty i okazuje się, że nie mam DOS Case ID, żeby dokonać wpłaty. Na rozmowie otrzymałem tylko kartę, że mam zrobić jeszcze badania i po otrzymaniu badań Ambasada wyśle wizy i zabezpieczone koperty. Tak się też stało ....

Chciałem opłacić ostatnie 220 $ i nie mam DOS Case ID.

Proszę o pomoć

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziś taką informację odnośnie szczepień. Czy w tym momencie jak mamy badania w przyszłym tygodniu to zablokują dzieci, ponieważ nie są zaszczepione? 

 

"Ważna informacja dotycząca wymogu szczepień przeciwko COVID-19 dla dzieci 

 

Zgodnie z wymogami CDC od 25 lipca 2022 r. wszystkie dzieci powyżej 6 miesiąca życia muszą być w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19. Pełna seria składa się z 3 dawek szczepionki Pfizer lub 2 dawek szczepionki Moderna. Pełne zaszczepienie dziecka przeciwko COVID-19 może zająć co najmniej 12 tygodni."

https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/badania-lekarskie/

Edytowane przez AS13
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, AS13 napisał:

"Ważna informacja dotycząca wymogu szczepień przeciwko COVID-19 dla dzieci 

 

Zgodnie z wymogami CDC od 25 lipca 2022 r. wszystkie dzieci powyżej 6 miesiąca życia muszą być w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19. Pełna seria składa się z 3 dawek szczepionki Pfizer lub 2 dawek szczepionki Moderna. Pełne zaszczepienie dziecka przeciwko COVID-19 może zająć co najmniej 12 tygodni."

https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/badania-lekarskie/

wow, no to to jest zaiste bardzo wazna informacja.. 

planuje za 1-2 miesiace wleciec do USA... i nie wpuszcza nas bo dziecko nie jest zaszczepione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, AS13 said:

Znalazłem dziś taką informację odnośnie szczepień. Czy w tym momencie jak mamy badania w przyszłym tygodniu to zablokują dzieci, ponieważ nie są zaszczepione? 

Jezeli w Polsce rutynowo sie szczepi dzieci 6mo-5yr i jest dostepna szczepionka, to tak. Jezeli tego nie robia, to powinnien wystawic waiver. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...