Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, tomasz8822 napisał:

Jak to jest z tym "ready" w tabeli na https://frankgh.github.io/dvstats/

Czy jeśli ktoś ma status ready to na 100% będzie miał interview czy to dalej niepewne?

Pytam bo przykładowo Frankfurt ma 670 casów ready i jakoś nie wyobrażam sobie aby to przerobili do końca września.

 

to sa wszystkie ready, wliczajac te ktorym termin w amba juz minal i nie przyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Dzisiaj miałem rozmowę w ambasadzie i wizy przyznane, tylko córce zastała wstrzymana, bo czekaja na wyniki badań. Wszystko było ok, lecz jedyne zastrzeżenie jakie mieli to, że zdjęcia złe system zaciagnał z wniosku DS-160 a nie z 260. Poza tym wszystko ok. Chciałem podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w procesie i szczególne podziękowania dla @Xarthisius, bo bez Twojej ogromniej wiedzy i porad byłoby o wiele trudniej! Pewnie się jeszcze zwrócę o pomoc tuż przed wylotem. Dziękuję! :)

  • Like 5
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Amigo napisał:

Cześć wszystkim,

Dzisiaj miałem rozmowę w ambasadzie i wizy przyznane, tylko córce zastała wstrzymana, bo czekaja na wyniki badań. Wszystko było ok, lecz jedyne zastrzeżenie jakie mieli to, że zdjęcia złe system zaciagnał z wniosku DS-160 a nie z 260. Poza tym wszystko ok. Chciałem podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w procesie i szczególne podziękowania dla @Xarthisius, bo bez Twojej ogromniej wiedzy i porad byłoby o wiele trudniej! Pewnie się jeszcze zwrócę o pomoc tuż przed wylotem. Dziękuję! :)

A o jakie zdjęcia chodzi jeśli mogę spytać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Moze ktos ma doswiadczenie kiedy zmienia sie status z Refused na AP, czy wiadomo co to znaczy?

Mialam interview w Sztokholmie i ja dostalam GC, 2 moich dzieci takze, natomisat u mojego meza brakowalo jednego dokumentu z sadu, i wrzuculi go na Refused na poczatku. Uprzedzili nas, ze tak bedzie dopoki nie dostarczymy tego dokumentu.  Teraz juz potwierdzili, ze to maja, no i zmienilo sie u niego wlasnie na AP. 

Czy to oznacza ze musza zrobic jakies dodatkowe sprawdzenie? Ktos moze wie cos na ten temat?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 
Moze ktos ma doswiadczenie kiedy zmienia sie status z Refused na AP, czy wiadomo co to znaczy?
Mialam interview w Sztokholmie i ja dostalam GC, 2 moich dzieci takze, natomisat u mojego meza brakowalo jednego dokumentu z sadu, i wrzuculi go na Refused na poczatku. Uprzedzili nas, ze tak bedzie dopoki nie dostarczymy tego dokumentu.  Teraz juz potwierdzili, ze to maja, no i zmienilo sie u niego wlasnie na AP. 
Czy to oznacza ze musza zrobic jakies dodatkowe sprawdzenie? Ktos moze wie cos na ten temat?
 
 

Myśmy byli w podobnej sytuacji. Rozmowę mieliśmy w czwartek - wszystko ok., ale nie wzięliśmy starego paszportu syna z wizą, którą trzeba było fizycznie anulować. Konsul powiedział, że wszystko ok, tylko mamy go dostarczyć. Tak zrobiliśmy następnego dnia. Powiedzieli, że sprawa załatwiona. Ale cały weekend, i jeszcze w poniedziałek (dzień wolny, bo w USA święto pracy) w CEAC widzieliśmy jako AP. We wtorek zmieniło się na issued.
Zatem nie martwiłbym się. W poniedziałek będzie ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...