Skocz do zawartości

Praca w USA po lesnictiwe


LadyW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Czy ktos ma rozenanie i moglby mi podpowiedziec jakie perspektywy zawodowe w USA mialaby osoba z wyksztalceniem inzyniera lesnictwa?

Rozumiem, ze praca typowo w lasach odpada, ze wzgledu na to, ze przyjmuja tam tylko obywateli z USA, czy sa moze jakies mozliwosci w prywatnym sektorze?

Osoba posiada pozwolenie na prace w USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LadyW napisał:

Rozumiem, ze praca typowo w lasach odpada, ze wzgledu na to, ze przyjmuja tam tylko obywateli z USA,

O tym nie słyszałem. 

Lasów Ci u nas dostatek. Również prywatnych. Np. Sierra Pacific w Californi. Tysiące akrow upraw leśnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, andyopole said:

O tym nie słyszałem. 

Lasów Ci u nas dostatek. Również prywatnych. Np. Sierra Pacific w Californi. Tysiące akrow upraw leśnych. 

Tak, niestety przy wielu stanowiskach widnieje adnotacja, ze wymagane jest obywatelstwo USA (praca w lasach, parkach narodowych = praca rzadowa).

W takim razie - faktycznie szukac prywatnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dla obywateli jest bardzo trudno o takie prace w parkach narodowych itp -- mimo dosyc przecietnych/raczej niskich zarobkow, jest ogromna konkurencja, bo tyle ludzi lubi mieszkac w naturze :) 

Mozna sprawdzic jakie pozycje sa oglaszane, naprzyklad na indeed.com - wrzucajac private sector forestry jobs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LadyW napisał:

Tak, niestety przy wielu stanowiskach widnieje adnotacja, ze wymagane jest obywatelstwo USA (praca w lasach, parkach narodowych = praca rzadowa).

W takim razie - faktycznie szukac prywatnych :)

Zapewne z powodu wyrzutni rakietowych, ktore lokuje sie wlasnie w lasach najczesciej. Wiem, bom rakietowiec po wojsku.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...