Skocz do zawartości

Pilnie szukam firmy - sponsora na zieloną kartę


USA_999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Użytkowników,

Poszukuje osoby/firmy która będzie mnie sponsorować na zieloną kartę w ramach wizy imigracyjnej EB-3. Stanowisko dowolne. Firma musi posiadać min. $50,000 rocznego dochodu (net income), aby spełniać kryteria sponsora.

Znam szczegóły procedury, mogę wskazać prawnika który kompleksowo poprowadzi sprawę. Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt na priv, w celu omówienia szczegółów i kwestii finansowych.

Dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, USA_999 said:

Wiza EB-3 obejmuje również osoby niewykwalifikowane, więc moje kwalifikacje i doświadczenie nie mają na tym etapie większego znaczenia.

Dla potencjalnego sponsora mają, i to spore. Mając do wyboru zatrudnienie Ciebie bez kwalifikacji (w tym opłacenie wniosku o wizę, wszystkie koszta itp.) vs. kogoś na miejscu w USA, również bez kwalifikacji, wybór jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, margherita_s napisał:

Dla potencjalnego sponsora mają, i to spore. Mając do wyboru zatrudnienie Ciebie bez kwalifikacji (w tym opłacenie wniosku o wizę, wszystkie koszta itp.) vs. kogoś na miejscu w USA, również bez kwalifikacji, wybór jest oczywisty.

Jakoś tak mi przychodzi do głowy że nasz kandydat na imigranta zakłada, że pokryje swojemu przyszłemu pracodawcy wszystkie koszty związane z jego przyjazdem. Aby tylko wjechać do najbogatszego kraju trzeciego swiata.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, pasuje.

Podeślij proszę dane kontaktowe na maila

usa775964 (a) gmail

Gdyby ktoś z Użytkowników również miał podobną możliwość, to także proszę o kontakt. Poszukuje pracodawców dla 8-10 osób. Może to być jedna firma lub wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...