Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ponieważ niedługo rusza kolejna edycja loterii wizowej i chce wziąć po raz pierwszy w niej udział i z tąd mam pytanie ponieważ gdy złoże teraz aplikacje o zielona karte wyniki beda w maju(podczas ktorego bede jescze w 4 klasie technikum z 5) i z tego co wiem interview moze rozpocząc sie w paździeniku(podczas ktorego bede jescze w 5 klasie) ale moze skonczyc sie dopiero we wrześniu gdzie rok szoklny konczy sie w kwietniu. Z tąd mam pytanie ponieważ wiem ze moge zkladac aplikacje o zielona karte ale wiem ze w momencie interview musze miec ukonczona 5 klase i czy jesli dostane termin od pazdziernika 2024 do kwietnia 2025 bedzie problem bo nie bede mial ukocznonej szkoly sredniej i stad pytanie czy da sie przelozyc termin interview albo czy ktos wie jakie sa czasy oczekiwania na interview czy raczej interview jest wykonywane bardzo szybko po wynikach czyli poczatek pazdziernika czy jest to raczej proces dluzszy i duzo osob dostaje interview po kilku miesiacach od rozpoczecia etapu interview.Oraz czy gdy bede skladal aplikacj w pazdzierniku jaka opcje powinienem zaznaczyc w pytaniu "What is the highest level of education you achived as of today" Primary school czy high school no deegree czy high school degree?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marcinoooo napisał:

jesli dostane termin od pazdziernika 2024 do kwietnia 2025 bedzie problem bo nie bede mial ukocznonej szkoly sredniej i stad pytanie czy da sie przelozyc termin interview

https://wizaonline.pl/loteria-wizowa-do-usa/

Da się, ale "rozmowy kwalifikacyjne" odbędą się max. do 30 września 2025 .... " Wylosowane osoby będą mogły ubiegać się o wizę imigracyjną i uzyskać ją między 1 października 2024 a 30 września 2025 r.  Otrzymawszy zieloną kartę, należy się zaś pojawić w Stanach w ciągu pół roku od wykonania badań lekarskich niezbędnych w procesie ubiegania się o wizę imigracyjną. "

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...