Skocz do zawartości

Karta telefoniczna w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny mój post na temat wyjazdu do Polski. Czy na lotnisku mopan kupić sim kartę. I która siec/pakiet wybrać. Będę używał telefonu jak tutaj w USA, wiec google maps, streaming music etc. Czy w Polsce siec 5g jest jus w całym kraju, czy tak jak tutaj, ze niektóre miejsca to LTE a niektóre to 5g. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cavscout said:

Kolejny mój post na temat wyjazdu do Polski. Czy na lotnisku mopan kupić sim kartę. I która siec/pakiet wybrać. Będę używał telefonu jak tutaj w USA, wiec google maps, streaming music etc. Czy w Polsce siec 5g jest jus w całym kraju, czy tak jak tutaj, ze niektóre miejsca to LTE a niektóre to 5g. 

Chyba dawno w PL nie byles :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, kzielu said:

Chyba dawno w PL nie byles :) 

ponad 20 lat temu. Właśnie dlatego się pytam która siec jest najlepsza aby najlepiej ogarniała cały kraj. I czy jest opcja 5G. U mnie mam 5G i 5G UW, tylko w niektórych miejscach schodzi do LTE z Verizon. Mam nadzieje ze jest taka opcja w Polsce która nie kosztuje fortuny. 

Edytowane przez cavscout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cavscout said:

ponad 20 lat temu. Właśnie dlatego się pytam która siec jest najlepsza aby najlepiej ogarniała cały kraj. I czy jest opcja 5G. U mnie mam 5G i 5G UW, tylko w niektórych miejscach schodzi do LTE z Verizon. Mam nadzieje ze jest taka opcja w Polsce która nie kosztuje fortuny. 

Polskie sieci mialy 99% kraju jakies 25 lat temu o ile dobrze pamietam wiec tym nie musisz sie martwic. Karte to ktos inny musi zarekomendowac ale na moje oko to dowolna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kzielu said:

Polskie sieci mialy 99% kraju jakies 25 lat temu o ile dobrze pamietam wiec tym nie musisz sie martwic. Karte to ktos inny musi zarekomendowac ale na moje oko to dowolna,

Wtedy jak byłem w Polsce, moja komórka miała chyba 2 godziny limitu na miesiąc, plus darmowe wieczory i weekendy. Tak naprawdę to dopiero jak pojechałem do Koreii to mialem normalny plan. A w Polsce to jak byłem to nawet nie myślami o braniu komórki bo wtedy jeszcze się tylko słuchało radia lub CD i się uzwalem papierowego GPS, czyli mapy lol. Mam nadzieję ze ktoś da rekomendacje do sieci która ma najlepszy zasięg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cavscout napisał:

ponad 20 lat temu. Właśnie dlatego się pytam która siec jest najlepsza aby najlepiej ogarniała cały kraj. I czy jest opcja 5G. U mnie mam 5G i 5G UW, tylko w niektórych miejscach schodzi do LTE z Verizon. Mam nadzieje ze jest taka opcja w Polsce która nie kosztuje fortuny. 

W Polsce pokrycie jest niemal 100%, gdzies tam za pagorkiem na zadupiu trzeba moze czasem sie pokrecic zeby zlapac zasieg ale to rzadkosc. U nas na dzikim zachodzie brak jakiegokolwiek sygnalu w komorce nie wzbudza u nikogo zadnego zdziwienia. Jak sie jedzie I5 do Californi to na miedzystanowej autostradzie sa nawet duze dziury, o internecie nie wspomne. Jade z pracy do domu 15 mil i mam kilka miejsc gdzie internet zanika, nawet LTE nie ma.  Taka to cywilizacja.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem akurat w PL i w tym roku sobie kupiłam esim. Można sobie wybrać plan jaki pasuje(na konkretny kraj czy kontynent).Mój telefon ma w ustawieniach opcje esim, więc wyłączam moja SIM i włączam esim z nielimitowanym internetem. Kart nie trzeba zmieniać, szczególnie, że większość nowych telefonów nawet nie oferuje już zmiany kart. Mi akurat opcją esim przypadła, bo dużo korzystniejsza od tego co mi mój operator oferuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, pelasia said:

Ja jestem akurat w PL i w tym roku sobie kupiłam esim. Można sobie wybrać plan jaki pasuje(na konkretny kraj czy kontynent).Mój telefon ma w ustawieniach opcje esim, więc wyłączam moja SIM i włączam esim z nielimitowanym internetem. Kart nie trzeba zmieniać, szczególnie, że większość nowych telefonów nawet nie oferuje już zmiany kart. Mi akurat opcją esim przypadła, bo dużo korzystniejsza od tego co mi mój operator oferuje. 

Mój jeszcze bierze sim, wiec wolałby iść z sim. A jaki plan prepaid sobie wykupiłaś w PL?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wykupiłam plan( nie będę tu reklamować dokładnie firmy) esim, na Polskę z nielimitowanym netem i jak przyleciałam do Polski to sobie go po prostu aktywowalam. Kart nie kupowałam, bo jeśli twój telefon ma taką możliwość, to eSIM są po prostu wygodniejsze niż bieganie po sklepach i kupowanie kart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, pelasia said:

Ja sobie wykupiłam plan( nie będę tu reklamować dokładnie firmy) esim, na Polskę z nielimitowanym netem i jak przyleciałam do Polski to sobie go po prostu aktywowalam. Kart nie kupowałam, bo jeśli twój telefon ma taką możliwość, to eSIM są po prostu wygodniejsze niż bieganie po sklepach i kupowanie kart. 

mazes mi wyslac na priva firme jak nie chcesz reklamowac, chętnie zobaczę czy mi pasuje, mój telefon ma tez e sim, wiec może zaryzykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...