Skocz do zawartości

Nielegalny pobyt


kubecki000

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich.

Jestem w USA juz pare lat, w miedzyczasie moja wiza wygasla, i stalem sie jednym z wielu "undocumented immigrants"

W tym momencie jestem wlascicielem firmy ktora zatrudnia 5 osob- tzw. "permanent resident" i obywateli.Jestem takze posiadaczem licencji agenta nieruchomosci.Zawsze placilem nalezne mi podatki...

Czy jest jakas legalna droga na legalizacje pobytu?

Inwestycja?

Nadchodzace zmiany immigracyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam  wszystkich.

Jestem w USA juz pare lat, w miedzyczasie moja wiza wygasla, i stalem sie jednym z wielu "undocumented immigrants"

W tym momencie jestem wlascicielem firmy ktora zatrudnia 5 osob- tzw. "permanent resident" i obywateli.Jestem takze posiadaczem licencji agenta nieruchomosci.Zawsze placilem nalezne mi podatki...

Czy jest jakas legalna droga na legalizacje pobytu?

Inwestycja?

Nadchodzace zmiany immigracyjne?

Inwestycja 1miliona dolcow chyba obowiazuje przed zlamaniem prawa imigraycjnego, ale lepiej odwiedz prawnika imigracyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam  wszystkich.

Jestem w USA juz pare lat, w miedzyczasie moja wiza wygasla, i stalem sie jednym z wielu "undocumented immigrants"

W tym momencie jestem wlascicielem firmy ktora zatrudnia 5 osob- tzw. "permanent resident" i obywateli.Jestem takze posiadaczem licencji agenta nieruchomosci.Zawsze placilem nalezne mi podatki...

Czy jest jakas legalna droga na legalizacje pobytu?

W TYM MOMENCIE TYLKO SLUB Z OBYWATELKA USA

Inwestycja?

NIE. JUZ ZLAMALES PRAWO WIEC NIE PODLEGASZ POD TO. INWESTYCJA MUSIALABY WYNOSIC $500,000 NA TERENIE MALO UPRZEMYSLOWIONYM BADZ $1,000,000 NA TERENIE UPRZEMYSLOWIONYM.  

Nadchodzace zmiany immigracyjne?

WIELKI ZNAK ZAPYTANIA. RACZEJ NIE CZKALABYM NA TE MOZLIWOSC - PROPONOWANE ZMIANY SA BARDZO NIEKORZYSTNE DLA NIELEGALNYCH, A MALO PRAWDOPODOBNE ABY PRZESZLY W FORMIE JAKIEJKOLWIEK MOZLWOSCI LEGALIZACJI POBYTU W USA BEZ KONIECZNOSCI WYLOTU POZA USA NA DANY OKRES CZASU, A W TWOIM PRZYPADKU JAKIKOLWIEK WYJAZD TO BAR NA 10 LAT.  

GENERALNIE PROPONOWANE ZMIANY NIE SA WCALE TAK KORZYSTNE JAK TO SIE O TYM MOWI.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...