Skocz do zawartości

Mój Dziadek Urodził Się W-usa,czy Przysługuje Mi Obywatelstwo Usa?


marcin252

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzięki wszystkim, widzę że macie dobrą zabawę... byćmoże głupie pytanie zadałem ale wystarczyło odpowiedzieć na poprzedniego posta że gra nie warta świeczki. szkoda że tam do odpowiedzi nie było tylu mądrych.

a tak w zasadzie przepraszam was ale niestety nie znam jakoś secjalnie prawa jakie tam panuje, stąd też moje pytania mogą wydawać się głupie. wiem też że usa jest na tyle chorym krajem gdzie wszystko jest mozliwe, dlatego chciałem spróbować coś zrobić, ale widze że nie ma sensu.

pozdrawiam

Sens może i jest, jeśli bardzo Ci zależy na wyjeździe, ale trzeba szukać innych dróg: loteria, ślub z obywatelem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim, widzę że macie dobrą zabawę... byćmoże głupie pytanie zadałem ale wystarczyło odpowiedzieć na poprzedniego posta że gra nie warta świeczki. szkoda że tam do odpowiedzi nie było tylu mądrych.

a tak w zasadzie przepraszam was ale niestety nie znam jakoś secjalnie prawa jakie tam panuje, stąd też moje pytania mogą wydawać się głupie. wiem też że usa jest na tyle chorym krajem gdzie wszystko jest mozliwe, dlatego chciałem spróbować coś zrobić, ale widze że nie ma sensu.

pozdrawiam

Moze i nie powinnismy sie nabijac,ale nie zaleznie jak chore panstwo jest w zadnym zmarlej osobie nikt paszportu nie wyda, wiec twoje pytanie wydalo sie nam troche dziwaczne.

Jesli bardzo chcesz wyjechac do tego chorego kraju to jak pisze kolega wyzej-loteria badz slub z obywatelem. Powodzenia zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

Mam pytanie. Mój Narzeczony urodził się w Stanach,jego Babcia z Dziadkiem wyemigrowała do Stanów w 1949 roku.Babcia dostała obywatelstwo w 1979 roku. Potem Babci z dziadkiem rozwiodła się po urodzeniu dzieci i dziadek wrócił do Polski i więcej kontaktu nie utrzymywali ze sobą.Czy Narzeczony wraz z Tatą moga ubiegac się o polskie obywatelstwo? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Państwa

Chciałabym dopytać, bo nie do końca mam jasność. Czy jako córka nieżyjącego już obywatela USA, który w Stanach mieszkał tylko w okresie wczesnego dzieciństwa w początkach XX w. mam prawo do ubiegania się o obywatelstwo i czy jest szansa otrzymania takowego w momencie kiedy jestem już emerytką i właściwie nie dysponuję żadnymi dokumentami taty.

Pozdrawiam serdecznie

Janina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moze i nie powinnismy sie nabijac,ale nie zaleznie jak chore panstwo jest w zadnym zmarlej osobie nikt paszportu nie wyda, wiec twoje pytanie wydalo sie nam troche dziwaczne.

Jesli bardzo chcesz wyjechac do tego chorego kraju to jak pisze kolega wyzej-loteria badz slub z obywatelem. Powodzenia zycze.

No tak, :D kandydatki juz na niego czekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...