Skocz do zawartości

Emigracja do kanada (PR)


Mirekj

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim

od miesiaca poszukuje na Internecie osob ubiegajacych sie o staly pobyt w kanadzie, a ktore skladaly aplikacja - Skilled Worker lub Family w Warszawie.

Niestety jak dotad nikogo takiego nie znalazlem.

Ja jestem w trakcie procesu emigracyjnego i szukam "pokrewnych dusz"

Is anybody there ???

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 10 miesięcy później...

czesc mihu

jesli mozesz to napisz jaki podali Ci w liscie z amby termin rozpatrywania sprawy, bo np. w moim przypadku - marzec 2004 podali ze ok 24 miesiace

dzieki

tu jest link do średnich czasów załatwiania spraw w różnych ambasadach w ty Warszawy:

http://www.cic.gc.ca/english/department/ti...killed-fed.html

ale z tego co wiem to jesli aplikacja jest dobrze przygotowana to ok 2-3 lata

pozdro

mihu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawie tak samo jak w Londynie. Trza sie brac do roboty i zaczac zbierac dokumenty:-) Ja wlasnie rozmowilam sie z jedna pania prawnik w tej sprawie i chyba skorzystam z jej uslug. Moze kogos to interesuje to podam ze zaspiewala 1200 funtow. Z gory 500 i 700 po otrzymaniu wizy. Jesli wizy nie otrzymam to zwraca calosc.

Dla porownania kolega rozmawial kilka lat temu z jednym panem w Polsce i tamten zaspiewal mu 10tys.

Niewazne. Mam nadzieje, ze szybciej to jednak potrwa bo nie wytrzymam tu dluzej jak moze do konca przyszlego roku:-))

Pozdrawiam x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

jesli sie wczytasz w strone www.cic.gc.ca okazuje sie ze zeby legalnie i formalnie ktos (prawnik, konsultant imigracyjny) mogl wytepowac w Twoim imieniu - reprezentant musi byc na specjalnej liscie rzadu kanadyjskiego. W przeciwnym razie ta osoba (pani prawnik) pomoze Ci po prostu wypelbnic aplikacje, tak jak ja czy ktos inny moglby to zrobic - zorientuj sie bo mozesz niepotrzenbie wydac kase ... - serio

mozesz poczytac tez posty po angielski na ten temat - jest ich troche tylko trzeba poszukac:

http://britishexpats.com/forum/forumdisplay.php?f=33

pozdrawiam

To prawie tak samo jak w Londynie. Trza sie brac do roboty i zaczac zbierac dokumenty:-) Ja wlasnie rozmowilam sie z jedna pania prawnik w tej sprawie i chyba skorzystam z jej uslug. Moze kogos to interesuje to podam ze zaspiewala 1200 funtow. Z gory 500 i 700 po otrzymaniu wizy. Jesli wizy nie otrzymam to zwraca calosc.

Dla porownania kolega rozmawial kilka lat temu z jednym panem w Polsce i tamten zaspiewal mu 10tys.

Niewazne. Mam nadzieje, ze szybciej to jednak potrwa bo nie wytrzymam tu dluzej jak moze do konca przyszlego roku:-))

Pozdrawiam x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...