Skocz do zawartości

Emigracja do kanada (PR)


Mirekj

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Ja zlozylam moja aplikacje tydzien temu hehe

Korespondowalam z ambasada w sprawie dokumentow. Powiedzieli mi, ze nie musze zdawac IELTS jesli jestem nauczycielem jez.ang.

Powiedzieli rowniez, za kopie dokumentow wystarcza.

Referencje z pracy chcieli wraz z tlumaczeniem a umowy i inne swiadectwa pracy itp do wgladu bez tlumaczenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej!

Tak, w W-wie:-) Bo sadze, ze szybciej:-)

Pod Londyn podlega tak wiele krajow, ze trwaloby to latami.

Anyway, Calgary jest moim destination:-)

A ty dokad sie wybierasz?

Zastanawiam sie czy by nie wyruszyc wczesniej moze na live-in caregiver...

Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Of course....

CALGARY!!!!:):)

Ja też tam..mam tam family..;)

Ale ja czekam na skilled workera...przynaniej do sierpnia...jestem dobrej myśli choć punktów wtedy miałem 69 tylko...mało za experience, ale w końcu mam 27 lat!!!(nawet nie jeszcze)..;)

No i już i tak mam 71..:D A to i tak sporo, biorąc pod uagę że jadę sam...zero za małżonka.....a tam z 5 można wyłapać jak nic...

ja złożyłem w lipcu...processing mam od 3 sierpnia 05....

Myślę że w lipcu może coś przyślą....

Jak myślisz?

I jak przebiegła współpraca z embasyy w Twym przypadku?

Ja w sumie mam dobre wspomnienia jak na razie....

POzdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Nawet niezle wspominam, na poczatku ladnie na wszystko odpowiadali a potem to juz ich chyba zmeczylam i skonczyla sie nasza korespondencja.

Ja tez za sama siebie mam okolo 71 punktow i mam nadzieje, ze im tez tak wyjdzie:-)

Dobrze jest miec kogos na drugim koncu swiata ale nie boje sie wyjazdu w nieznane. Juz raz przezylam taki wyjazd do Wielkiej Brytanii i nie narzekam;-)

Pamietam, ze Mirek zdaje sie dzownil do nich po roku i od razu mu przyslali wezwanie do badan. Moze i ty sie upomnij. Korzystasz moze z e-client?

I;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...

Masz na myśli e-CAS? patrzę na to..ale tam nic nie ma.... processing i koniec...

A ta rodzinka to mi bardzo na rękę, bo pracują w tym co mnie nęci...Jak coś to mnie wproowadzą w intricacies zawodu... :)

znikam, bo jutro do robótki....

Masz Żmjka Skype? Pewnie tak....

Może się tam przerzucimy?dla pełniejszego omówienia spraw... ;)

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...