Skocz do zawartości

Emigracja do kanada (PR)


Mirekj

Rekomendowane odpowiedzi

hej me

yes I am

a jesli chodzi o IELTS to masz bardzo konkretne wyniki w skali od 0-9, ktore potem przeklada sie na punktacje ambasady - to b. prosta sprawa - poczytaj "guide" przewodnik dla skilled workera

a dokumenty - najpierw zbierasz wszystkie oryginaly, i zanosisz do tlumacza PRZYSIĘGŁEGO - samo tlumaczenie jest oryginalem i polskie oryginaly tez sa oryginalem - nie wymagaja zadnego poswiadczania

lepiej daj wszystkie oryginaly - bo takie sa wymogi. im wiecej poswiecisz sie przy skladaniu aplikacji, tym szybciej i bez zbednego dosylania dokumentow wszystko pojdzie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mirku,

po prostu chodzi mi o to, ze oryginały niektórych dokumentów mam w 1 egz - dlatego pytałam o poświadczenie notarialne. a oryginaly odpisów dyplomów są uznawane jako oryginały czy nie?

aby poświadczyć historię zatrudnienia wymagane są świadectwa pracy, a co w przypadku dokumentów z obecnej pracy? czy wystarczy zaświadczenie pracodawcy o zatrudnieniu mnie z podaniem szczegółów?

czy mogę złożyć aplikację z dokumentami załóżmy w październiku, a wyniki IELTS donieść po zdaniu egzaminu, za jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga me

byc moze cos sie zmienilo w przepisach (choc nie sadze) ale powinnas dolaczyc wszystkie oryginaly (pozniej sa zwracane) dyplomy ze studiow moga byc jako odpisy (te bez okladki) a co do pracy to ja np. musialem zlozyc oryginaly wszystkich umow o prace + referencje kaZDEGO PRACODAWCY, a nie swiadectwa prac - poczytaj dokladnie - employment contract - to wlasnie umowa o prace.

jesli chodzi o IELTS - to jest o mozliwe ale powinnas moim zdaniem dolaczyc w tym punkcie wyjasnienie, ze niebawem dostarczysz wynik egzaminu - z tym nie powinno byc problemu, choc mozesz upewnic sie w ambasadzie

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystko MirekJ:-)

W sumie od poczatku planowalam sama i jeszcze raz dzieki za potwierdzenie. Prawnicy zeruja...nie dajmy sie:-)

Mam nadzieje, ze jeszce w tym roku mi sie uda zlozyc aplikacje. BA! W pazdzierniku! Daj Boze:-)

Pozdr. i dzieki za linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...