Skocz do zawartości

Emigracja do kanada (PR)


Mirekj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hey,

Dziękuję za Wasze odpowiedzi!

Czy mógłby mi ktoś wyłożyć :)) czym się różni wyjazd emigracyjny od PNP? Czy tzw wiza pracownicza to PNP? Czy posiadając wizę pracowniczą posiada się uprawnienia rezydentów w Kanadzie? (opieka medyczna, socjal etc)??

Sorki jeśli jakieś pytania wydają się dziwne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

JEstem tu nowa interesuje mnie ten program skilled visa z tego co sie zorientowalam to po prostu pisze sie aplikacje czy wypelnia wysyla i czeka i ten okres moze byc dlugi. I albo sie dostanie vise na staly pobyt czyli zielona karta albo nie.

Tylko gdzie taka aplikacje moge wypelnic? moze ktos podac strone ? I co w tej aplikacji czy pozniej sa jakies rozmowy w ambasadach czy po prostu sie czeka na zielona karte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baller inforamcje na ten temat dostaniesz na tej stronie:

http://www.cic.gc.ca/english/index.html

GC jest w USA w Kanadzie to jest PR Card :)

wypelniasz aplikacje i skladasz w Ambasadzie wraz z dokumentami i placisz za aplikacje ,po jakims czasie moga Cie wezwac na rozmowe (lub tez nie ) po badaniach wzywaja Cie do Ambasady abys zaplacil za wize emigracyjna i ja odebral..to tak w wielkim skrocie to wyglada.

jak umiesz francuski to mozesz sprobowac w Prowincji Quebecu bo wtedy czekasz 18 miesiecy na wize emigracyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baller....

Obejrzyj tego linka od sly6...Tam jest wszystko....

Egzamin: IELTS

PR = Permanent Residency (stały pobyt)

A o rozmowę to się nie martw na razie....Najpierw musisz papiery poskładać...A sama treść - to chyba jeśli mają wątpliwości czy to co w aplikacji jest napisane jest zgodne z prawdą...Wtedy musisz ich utwierdzić, że tak faktycznie jest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...