Skocz do zawartości

Ile bilet do NYC z BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Również ze swej strony przesyłam Panu Dyrektorowi serdeczne pozdrowienia, wybrałem BTC i dałem wydoić się Pana firmie na bilecie do Chicago 1 lipca aż 2990 PLN! Nie ma to jak czysty zysk :(

Jednak na dzień 1 lipca bilet do Chicago w dwie strony za 2990 zł. to nie jest taka zła cena. Ja lecę 4go lipca, tańszego biletu niż 2612 zł. nie znalazłem (tak naprawdę 2482 zł. + koszty pośrednika 130 zł.) i jest to praktycznie niemozliwe w sezonie, gdzie sam bilet w najtańszej klasie cenowej do Chicago to 1500 zł. Bilety (dwa) kupowałem tydzień temu. Teraz na ten dzień są od ok. 3 tys., chyba że będziesz miał okazję i ktoś zrezygnuje z rezerwacji.

W dodatku dzień 1go lipca to sobota. Dlatego - naprawdę - jeśli miałbyś szczęście, znalazłbyś bilet co najwyżej o 100 zł. taniej (sam szukałem na dzień w którym lecisz); gdybyś nie miał szczęścia to nawet więcej niż ci zaproponowali, uwierz mi... (albo sprawdź)

No ja mialam leciec 1 Lipca do Chicago ale szalona cena biletu skutecznie przekonala mnie by leciec 2 dni wczesniej, 29 czerwca. (roznca: prawie 500 zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak na dzień 1 lipca bilet do Chicago w dwie strony za 2990 zł. to nie jest taka zła cena. Ja lecę 4go lipca, tańszego biletu niż 2612 zł. nie znalazłem (tak naprawdę 2482 zł. + koszty pośrednika 130 zł.) i jest to praktycznie niemozliwe w sezonie, gdzie sam bilet w najtańszej klasie cenowej do Chicago to 1500 zł.

Masz rację monroe, zgadzam się. Ale ja złozyłem zamówienie na ten bilet(podając daty wylotów, cel przylotu) dobry miesiąc temu jeśli nie wcześniej !! Wówczas ceny biletów były inne-wiem bo sam sprawdzałem, ile powinien kosztować mnie bilet. Dlatego jestem oburzony, że cena biletu jest taka, jakby kupowany był wczoraj. Ceny które podałeś są dowodem na to, że przez miesiąc lub dwa, BTC nie potrafiło zakupic biletu albo co bardziej prawdopodobne :] ->zakupiło w tańszej cenie, a opublikowało ceny w czasie, kiedy ceny poszły w górę, by tym samym udowodnić że kupując samemu w necie, nie byłoby taniej. To jest tak proste i banalne, że nawet student psychologii wymysliłby lepszy haczyk na zrobinie ludzi w balona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Najserdeczniej pozdrawiam wlasciciela BTC, ktory podobno przeglada to forum...

więc życzymy mu dobrego samopoczucia i zapewniany, że poczynimy starania żeby jak najmniej osób się na nich nacięło

moja wręcz "rewelacyjna", Panie dyrektorze, cena biletu to jedyne 2540zł na 25 maja do New York, och jaki jestem "zadowolony", jak Pan myśli panie dyrektorze czy to jest dobra cena, adekwatna do cen rynkowych, a więc mówie Panu NIE JEST, a jeśli ma Pan wątpliwości to prosze skorzystać z dowolnego systemu wyszukiwania biletów najlepiej Alitalia.com, a jeśli ma Pan wątpliwości to prosze oto dowód http://metis.weia.po.opole.pl/~d25439/Clipboard02.jpg, a jeśli nie ma pan ochoty przeliczać Euro na Złotówki to prosze też będe taki miły 500,37Euro * 3,87(średni kurs euro NBP z dnia 29.04.2006)=1936,43PLN

rachunek prosty wyrolowaliście mnie na 600zł, chyba trzeba być bardzo "starszym" żeby to zrozumieć

Nie wiem o co wy się tak burzycie?:( JA jadę z YTP i na 6 czerwca do NY płacę 3130zł. To jest dopiero cena:)!!!! Przycieli na mnie jakieś 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym roku BTC zaproponowalo dwa bilety do Denver, CO - jeden na koniec maja, drugi na poczatek czerwca, oba za ... 3400PLN. Twierdza, ze tanszych biletow nie znajda. To ja mam pytanie, gdzie oni kupuja te bilety?!?! W koncu im podziekowalam i sama kupilam bilet, choc 'haracz' dla nich w wysokosci 400PLN naprawde boli. Ale i tak samodzielne kupno biletu razem wyszlo o 400PLN mniej (!). Juz chce wyjechac i nie miec nigdy wiecej z tym biurem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak na dzień 1 lipca bilet do Chicago w dwie strony za 2990 zł. to nie jest taka zła cena. Ja lecę 4go lipca, tańszego biletu niż 2612 zł. nie znalazłem (tak naprawdę 2482 zł. + koszty pośrednika 130 zł.) i jest to praktycznie niemozliwe w sezonie, gdzie sam bilet w najtańszej klasie cenowej do Chicago to 1500 zł.

Masz rację monroe, zgadzam się. Ale ja złozyłem zamówienie na ten bilet(podając daty wylotów, cel przylotu) dobry miesiąc temu jeśli nie wcześniej !! Wówczas ceny biletów były inne-wiem bo sam sprawdzałem, ile powinien kosztować mnie bilet. Dlatego jestem oburzony, że cena biletu jest taka, jakby kupowany był wczoraj. Ceny które podałeś są dowodem na to, że przez miesiąc lub dwa, BTC nie potrafiło zakupic biletu albo co bardziej prawdopodobne :] ->zakupiło w tańszej cenie, a opublikowało ceny w czasie, kiedy ceny poszły w górę, by tym samym udowodnić że kupując samemu w necie, nie byłoby taniej. To jest tak proste i banalne, że nawet student psychologii wymysliłby lepszy haczyk na zrobinie ludzi w balona :(

Hmm... Masz oczywiście rację - powinni kupić Ci bilet wtedy, kiedy złożyłeś na niego zamówienie, chyba że w umowie jest inaczej (nie wiem, nie znam się). Z drugiej strony, miesiąc temu biletu do Chicago na ten dzień nie kupiłbyś poniżej 2500 zł., a jakby wzięli się za to za miesiąc, to pewnie płaciłbyś min. 3500zł. Nie jest tak źle, choć współczuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przyslali na maila,ze na ich konto (konto BTC of course)-mam wplacic 2540zl jako oplate za bilet do NYC. W sumie pomijajac to,ze to duzo- i tak bylam zaskoczona,bo pzrewidywalam ,ze zedra ze mnie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i czytam ten wątek i oczom nie wierzę... :shock:

porównując doświadczenia znajomych i własne z biurem BTC na przestrzeni ostatnich 4 lat zauważam, że ceny biletów rosną im w zastraszającym tempie!! bodajże 2 lata temu bilet do NYC w połowie czerwca kosztował u nich niewiele ponad 2000zł, a w zeszłym roku zapewniali mnie, że bilety potaniały i kazali zapłacić... 2500!! a jak teraz widzę ile chcą od Was to tracę cały szacunek jaki miałam do tego biura...

tylko jedna rzecz mnie zastanawia - skoro BTC czy YTP coraz bardziej sobie poczynają windując kosmicznie ceny biletów, to dlaczego ciągle tak wiele osób chce z nimi wyjeżdżać????? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...