Skocz do zawartości

Ile bilet do NYC z BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak mi napisale cytowanego juz maila, z ktorego wynikalo ze za 3220 mam leciec 20h fo SF to im napislem wyjatkowo wrednego maila, takiego na jakiego zasluzyli, powiedzialem co mysle o pomysle, wyrazilem moja antypatie do osoby ktora to wymyslila jak i do calego biura, no a nastepnego dnia okazalo sie ze cala moja kochana grupa poleci lotem o 5h krotszym, przy delikatnych zmianach dat wylotu (-1/+2). Jednoczesnie odbylem po raz kolejny (podobna mialem w zeszlym roku) wyjatkowo budujaca rozmowe z wlascicielem biura, ktory na moje stwierdzenie ze BTC nie szanuje klientow itp powiedzial cos w stylu ze jak bede w jego wieku to bedze widzial pewne sprawy inaczej...pozostawie to bez komentarza...

A co do tego 400pln za mozliwosc kupienia biletu samemu, jak i ogolnie calej sytuacji zwiazanej z biletami, to chyba jednak trzeba UOKIK powiadomic, bo jak moze byc ze place za to ze nic chce zeby ktos wykonywal dla mnie jakas usluge???

BTW Najserdeczniej pozdrawiam wlasciciela BTC, ktory podobno przeglada to forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego 400pln za mozliwosc kupienia biletu samemu, jak i ogolnie calej sytuacji zwiazanej z biletami, to chyba jednak trzeba UOKIK powiadomic, bo jak moze byc ze place za to ze nic chce zeby ktos wykonywal dla mnie jakas usluge???

Juz pisalem na ten temat w watku o YTP:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...r=asc&start=100

Szkoda ze BTC powiela takie same praktyki. A mialem o nich naprawde dobre zdanie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wylatuje z Wawy 16 czerwca z tego co pamiętam a powrót ma zaplanowany na 23 września. Nie pamiętam dokładnie bo rozmowa toczyłą się przy piwku:).

Ja też wtedy wylatuje, tylko cena mojego biletu to 2840 zl!!:beksa: "tylko" tys.zł różnicy!!

A gdzie kolega potem jedzie z NYC? Może jakiś kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...