Skocz do zawartości

Ile bilet do NYC z BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Rok temu jechalem z BTC i spodziewalem sie cen w okolicach 2600-2700 za bilety do NY przed 15 czerwca w tym roku. Widze po postach, ze tak wyjdzie. Kasuja za bilety wielka kase, Almatur zachowuje sie w porownaniu do nich rewelacyjnie. Sam jade w tym roku ze StudentExpressUSA - zamkne sie w 4500 calosc (z biletem, ubezpieczeniem, wszelkimi [beeep]ami).

tylko 4500 całość , ze wszystkim ?? wliczyłeś w to też 500$ na start+bilet(1800-2000 jeśli kupowałeś sam)+opłata za program ok500$ (z sevis i jeśli masz swoją ofertę pracy)+330 ambasada. Już nie liczę zdjęć , podróży do ambasady, ISCC.  Jakoś 4500 to mało bo mnie wychodzi jakieś 5500 jak nic. Chyba , że przepłaciłam :)  

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie maile w sprawie biletów są u nich na porządku dziennym dlatego nie odpowiadają :] Moje maile-już z 4 wysłałem-ignorują, tylko dziś na jedno odpisali że to nie do nich trzeba, tylko na maila dotyczącego biletów i wylotów-> bo oni sa kompetetni :] Z kazdym dniem widzę, że oni tylko czekają aż wpłacimy kasę za bilety i odetchną z ulgą ze nie bedziemy już zadawać im pytań. A zauważyliście że jak były wyjscia na początku kwietnia do ambasady, to nawet GG mieli wyłączone !! Tylko kiedy kase trzeba zapłacić, to oni wiedzą... tragedia !! Za rok nawet nie myślę z nimi lecieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 4500 całość , ze wszystkim ?? wliczyłeś w to też 500$ na start+bilet(1800-2000 jeśli kupowałeś sam)+opłata za program ok500$ (z sevis i jeśli masz swoją ofertę pracy)+330 ambasada. Już nie liczę zdjęć , podróży do ambasady, ISCC.  Jakoś 4500 to mało bo mnie wychodzi jakieś 5500 jak nic. Chyba , że przepłaciłam :D  

Pozdrawiam.

Nie dodawalem nic na start w USA - ponizej koszt samego programu i [beeep]ereli (liczony tym razem z wspomnianymi przez Ciebie zdjeciami, przejazdem, itp. :) ).

Za kurs kupna dolara przyjalem 3,3 zl.

Firma - StudentExpressUSA

Przelot - Lufthansa do Waszyngtonu DC 14.06/29.09, bilet kupiony rowno tydzien temu (11 kwietnia)

400,5 zl : 1 rata za program Work and Travel + koszt przelewu,

1662 zl : 2 rata za program Work and Travel (500$) + koszt przelewu,

1900,5 zl : bilet lotniczy + koszt przelewu,

130,5 zl : SEVIS (35$),

330 zl : oplata wizowa,

59 zl : ISIC/Euro<26,

15 zl : zdjecie do wizy

60 zl : przejazd do ambasady (Wroclaw-Krakow z powrotnym, wyjdzie chyba nawet taniej :)),

5 zl : wyslanie papierow do biura W&T listem poleconym, waga paczki ... (nie no, az tak dokladny nie bede :()

0,45 zl : ksero kilku dokumentow :D,

Moglbym tez doliczyc pare zlotych na zarcie, bo troche energii zeszlo na bieganie za zdjeciami, na poczte - a trzeba straty uzupelnic :)

Nie liczylem tez przejazdu na lotnisko :)

W ten sposob liczac razem z pseudoubezpieczeniem, przejazdem do ambasady, przesylka - wychodzi 4562,95 zl.

Nie liczylem 500$ na start, jesli wliczylas je i wyszlo Ci 5500 zl - cena swietna :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 4500 całość , ze wszystkim ?? wliczyłeś w to też 500$ na start+bilet(1800-2000 jeśli kupowałeś sam)+opłata za program ok500$ (z sevis i jeśli masz swoją ofertę pracy)+330 ambasada. Już nie liczę zdjęć , podróży do ambasady, ISCC.  Jakoś 4500 to mało bo mnie wychodzi jakieś 5500 jak nic. Chyba , że przepłaciłam :D  

Pozdrawiam.

Nie dodawalem nic na start w USA - ponizej koszt samego programu i [beeep]ereli (liczony tym razem z wspomnianymi przez Ciebie zdjeciami, przejazdem, itp. :) ).

Za kurs kupna dolara przyjalem 3,3 zl.

Firma - StudentExpressUSA

Przelot - Lufthansa do Waszyngtonu DC 14.06/29.09, bilet kupiony rowno tydzien temu (11 kwietnia)

400,5 zl : 1 rata za program Work and Travel + koszt przelewu,

1662 zl : 2 rata za program Work and Travel (500$) + koszt przelewu,

1900,5 zl : bilet lotniczy + koszt przelewu,

130,5 zl : SEVIS (35$),

330 zl : oplata wizowa,

59 zl : ISIC/Euro<26,

15 zl : zdjecie do wizy

60 zl : przejazd do ambasady (Wroclaw-Krakow z powrotnym, wyjdzie chyba nawet taniej :)),

5 zl : wyslanie papierow do biura W&T listem poleconym, waga paczki ... (nie no, az tak dokladny nie bede :()

0,45 zl : ksero kilku dokumentow :D,

Moglbym tez doliczyc pare zlotych na zarcie, bo troche energii zeszlo na bieganie za zdjeciami, na poczte - a trzeba straty uzupelnic :)

Nie liczylem tez przejazdu na lotnisko :)

W ten sposob liczac razem z pseudoubezpieczeniem, przejazdem do ambasady, przesylka - wychodzi 4562,95 zl.

Nie liczylem 500$ na start, jesli wliczylas je i wyszlo Ci 5500 zl - cena swietna :)

Pozdrawiam!

dzieki a juz myslałam ze przepłaciłam. Wyszło mi bardzo podobnie, ja jadę z fostera program kosztował mnie 459$ (z sevis) a bilet kupiłam sama 5 miesięczny do NY za 1900. Więc nie jest źle.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku w USA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki a juz myslałam ze przepłaciłam.  Wyszło mi bardzo podobnie, ja jadę z fostera program kosztował mnie 459$ (z sevis) a bilet kupiłam sama 5 miesięczny do NY za 1900. Więc nie jest źle.  

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku w USA  :)

Dzieki i wzajemnie :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle mi wychodzi z columbusclub 5.5-6tyś za program (dokładnie nieznam kwoty dopłaty za bilet lotniczy) + jesteśmy zobowiązani wziecia ze sobą 1tyś $$$ więc prawie 10tyś wychodzi no ale lece na zachodnie gdzie bilet kosztuje koło 800-1000zł więcej no i trzeba mieć większe kieszonkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle mi wychodzi z columbusclub 5.5-6tyś za program (dokładnie nieznam kwoty dopłaty za bilet lotniczy) + jesteśmy zobowiązani wziecia ze sobą 1tyś $$$ więc prawie 10tyś wychodzi no ale lece na zachodnie gdzie bilet kosztuje koło 800-1000zł więcej no i trzeba mieć większe kieszonkowe

dlaczego aż tyle musicie zabrać kasy ze sobą??? 1000$ to kupa kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bojawiem(: i tak bym wzioł 1200$ jak by kazali 500$ wziąść, to chyba kwestia tego że będziemy mieszkać w LV a tam trzeba wybulić troche na początku za mieszkanie, zresztą nie wiem ile będą trwać te wszyskie szkolenia i kiedy dostaniemy pierwszego paychecka więc lepiej mieć więcej kasy ze sobą , szkoda tylko że na miejscu odrazu nie da się konta bankowego otworzyć i będzie trzeba do pierwwszego paychecka poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...