Skocz do zawartości

Ile bilet do NYC z BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

Informujemy, że cena biletu lotniczego na zarezerwowaną dla Ciebie datę i trasę przelotu wynosi 1690 PLN + podatki/opłaty lotniskowe. Wysokość podatków/opłat lotniskowych uzależniona jest od linii lotniczej, trasy przylotu oraz przede wszystkim kursu USD obowiązującego w dniu wystawienia biletu i w chwili obecnej wynosi ok. 800-1000 PLN.

CZYLI minimum 2490 za ALITALLIE do NY koniec maja??

Oni mowia ze raz kupia za 2100 a raz kupia za 2700 czy 2800 i musza srednai zrobic zeby nikogo nieskrzywdzic

ze kupuja z 3000 biletow w podobnym terminie

ALE pytam gdzie taka cena?? 2700 za bilet do NY?? chyba i to allitalia

pytam skad taka cena?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
CZYLI minimum  2490  za  ALITALLIE do NY koniec maja??

Oni  mowia ze  raz kupia za 2100 a raz  kupia  za 2700 czy 2800  i  musza srednai zrobic zeby  nikogo nieskrzywdzic

ze kupuja z 3000  biletow  w podobnym terminie

ALE   pytam  gdzie taka cena??  2700 za bilet  do NY??  chyba i to allitalia

pytam  skad taka  cena??

Czysty socjalizm (jesli o ich wyjasnienie chodzi) :)

BTC tak samo tlumaczylo sie rok temu. To oczywiscie bzdura, bo nie wszyscy placa tyle samo i BTC nie usrednia ceny biletow dla wszystkich, tylko laduje wlasna kase ...

Mialem przeglad cen biletow rok temu, znajomi jadacy w pozniejszych niz ja terminach placili za bilet wlasnie 2700-2800 (ja placilem 2510 za bilet, ktory kosztowal wtedy w Austrian Airlines dokladnie 1850 zl z podatkami - czyli zaplacilem drozej 660 zl - nie liczac znizki, jaka BTC na pewno otrzymuje za grupowe zakupy).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie dla podanych przez Ciebie dat na stronie Air France mozna kupic:

- bilet Warszawa-Paryz-San Francisco za 3124 zl z oplatami lotniskowymi (czyli 376 zl taniej niz zyczy sobie BTC - to taki sam wariant, jak w Twoim opisie).

- bilet Warszawa-Paryz-Cincinatti-San Francisco za 2291 zl z oplatami lotniskowymi (czyli 1209 zl mniej niz w BTC, chociaz nie jest to identyczny przelot, dodatkowa przesiadka w USA i 5,5 godziny dluzszy lot).

Na pewno mozna znalezc atrakcyjniejsza oferte w liniach innych niz Air France...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info :) w sumie to obnizyli mi w BTC troche oplaty za program jak wplacalem wszystko na raz wiec nie jest tak zle, generalnie jestem z biura zadowolony, jak narazie wszystko szybko i sprawnie dziala.

a moze ktos sie wybiera do san francisco 27.06? bo sam bede sobie lecial i to na dodatek pierwszy raz ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace aż 1990PLN + 800-1000 opłaty! lot Wawa-NYC Alitalia, a lece 16.VI więc chyba od połowy czerwca mają wyższe ceny, bo widze że Wy macie niższe.

A co do maili, to chyba mi się nie zdarzylo,żeby na jakiegoś odpowiedzieli :evil: Więc musze latać do tego biura a i tak nie zawsze można się dowiedzieć czego się chce. Wcale od strony informacyjnej nie jest tak super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace aż 1990PLN + 800-1000 opłaty! lot Wawa-NYC Alitalia, a lece 16.VI więc chyba od połowy czerwca mają wyższe ceny, bo widze że Wy macie niższe.

A co do maili, to chyba mi się nie zdarzylo,żeby na jakiegoś odpowiedzieli :evil:  Więc musze latać do tego biura a i tak nie zawsze można się dowiedzieć czego się chce. Wcale od strony informacyjnej nie jest tak super!

Data 15 czerwca to w BTC zawsze dzien graniczny - po 14 czerwca bilety sa drozsze. Nie wiem, czy tak samo jest w liniach lotniczych, moze to ogolna regula.

Jezeli piszesz maila - pisz na adres centrali w Warszawie. Na maila wyslane do oddzialu we Wroclawiu chyba nikt nigdy mi nie odpisal, natomiast odpowiedzi z centrali byly szybkie i konkretne. Ludzie tam calkiem mili.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że wcześniej nie wiedziałam o tej dacie, bo 2 dni wcześniej nie robi dla mnie zadnej różnicy. Cóż na forum jestem od niedawna a w BTC takich informacji nie udzielają, a taką date(16.VI) polecili mi właśnie w biurze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...