Skocz do zawartości

Ile bilet do NYC z BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

ZŁODZIEJE!! to jest firma pomagajac studentom??

1690 + oplaty lotniskowe800-1000.... tak mi napisali

i to ALLITALIA!!

to jak u nich na stronie jest max 2100

a BTC ma jeszcze znizki i kupuje za koło 1800 pln

to przy dobrych wiatrach na kazdym "kliencie" maja 1000 pln na czysto

niezla kasa

PS: jak ktos z was jadacych zna sie na przepisach to prosze bardzo o probe jakiegos formalnego sprzeciwu wysunac przeciwko

wyłudzanie kasy ....!! to jakby napisali 3500 zł to tez nic im niemozna zrobic?? :)

1000pln !!

ZŁODZIEJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

elo

no polecili w chu.... z tymi biletami

ja mam z Wawy do Bostonu 6 czerwca zaplacic od 2660 - 2860 zł ? Oo a na stronie Alitalii jest cena coś kolo 500-600 euro. Dzwonilem do nich i pytam sie babki czy nie uwaza ze taka cena to za duzo a on ze jezeli w drugiej polowei czerwca to nie... no to mowie jej ze to poczatek czerwca to zaczela zwlalac na to ze sa strsznie drogie oplaty lotniskowe. Niezle nas wyruch... w tym roku na lataj.pl mozna znalezc bilety za 2000 zł. Moze jak tam bedizmy dzownic masowo i sie skarzyc to cos z tym zrobia?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dzwoniłem do nich(moja cena biletu to 1790+opłaty800-1000 na 8 czerwca do NY) i chciałem zrezygnowac z kupna biltyu przez nich bo znalazłem bilet za 2000 zł co razem z tymi 400 i tak wychodzi taniej a oni oczywiscie,ze teraz jest juz za pozno,ze trzeba było sie zdecydoawac na ta opcje przed podpisaniem umowy i ze nic nie moge zrobic.Złodzieje!!!to jest jakas paranoja przeciez!!!jestem za zbiorowa interwencja w tej sprawie,ale im zrobie reklame-oszusci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam napisane 2009zł 1 lipca do Chicago i te magiczne opłaty lotniskowe/podatki 800-1000zł....

przecież człowieka krew zalewa jak widzi że w innych biurach ceny są diametralnie różne!!!!!! BTC na biletach wyrównują sobie to, że wpisowe mogą mieć "trche" niższe niż pozostałe firmy, ale zdzierstwo wielkie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Ten bilet jest rzeczywiscie drogi, ale nie ma wyjscia, bez biura ciezkom by bylo dostac wize.Ps leci ktos 31 maja do Nowego Yorku a potem jedzie do Atlantic City?Czy ktos tam moze bedzie wczesniej i mozna sie podlaczyc do mieszkania?Albo moze ktos juz tam byl i moze podac mi i mojej kolezance jakis dobry i tani adresik do mieszkania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...