Skocz do zawartości

Ile bilet do NYC z BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda,że wcześniej nie wiedziałam o tej dacie, bo 2 dni wcześniej nie robi dla mnie zadnej różnicy. Cóż na forum jestem od niedawna a w BTC takich informacji nie udzielają, a taką date(16.VI) polecili mi właśnie w biurze :|

Rok temu na moje pytanie o dzien, w ktorym wzrastaja ceny biletow odpowiedzieli - ostatni dzien, w ktorym beda tansze to 15-go czerwca. Zarezerwowalem na wszelki wypadek na 14-go i jak sie okazalo - byl to ostatni dzien, w ktorym byly tansze (o jakies 200-300 zl).

Moze to celowe dzialanie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wojtek jestem z Wrocławia i lece 22 maja do AC, miałem kilka pytań związanych z wylotem i biuro wrocławskie natychmiast mi odpowiedziało, wiec generalnie z samej obsługi tu we Wrocławiu jestem zadowolony.

Natomiast spotkanie w Poznaniu to był taki kretynizm - facet prowadzący czytał z kartki to o czym wszyscy wiedzieli bo było wcześniej na necie. A dokumenty można było przecież zebrać w biurach terenowych.

Za to centrala w Warszawie bardzo ciekawie się zachowuje. 20 kwietnia dostałem maila, że powinienem załadować do strefy CV bo już jest późno i wtedy dostane oferte pracy (acha CV powinno być z uśmiechniętym zdjęciem:)). Dziwne jest to, że CV załadowałem ok. 1,5 m-ca temu a oferte pracy dostałem ok. miesiaca temu. Burdel chyba jakiś mają.

A wracając do cen biletów, kumpel kupił tydź temu bilet do NYC i zapłacił niecałe 1800 zł. Oczywiście w obie strony, z tym, że brak jednego darmowego przebukowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jestem z Wrocławia i lece 22 maja do AC, miałem kilka pytań związanych z wylotem i biuro wrocławskie natychmiast mi odpowiedziało, wiec generalnie z samej obsługi tu we Wrocławiu jestem zadowolony.  

Natomiast spotkanie w Poznaniu to był taki kretynizm - facet prowadzący czytał z kartki to o czym wszyscy wiedzieli bo było wcześniej na necie. A dokumenty można było przecież zebrać w biurach terenowych.

Za to centrala w Warszawie bardzo ciekawie się zachowuje. 20 kwietnia dostałem maila, że powinienem załadować do strefy CV bo już jest późno i wtedy dostane oferte pracy (acha CV powinno być z uśmiechniętym zdjęciem:)). Dziwne jest to, że CV załadowałem ok. 1,5 m-ca temu a oferte pracy dostałem ok. miesiaca temu. Burdel chyba jakiś mają.

A wracając do cen biletów, kumpel kupił tydź temu bilet do NYC i zapłacił niecałe 1800 zł. Oczywiście w obie strony, z tym, że brak jednego darmowego przebukowania.

Ja jechalem rok temu z BTC - z centrali we Wroclawiu dostalem w sumie tylko trzy maile (spamowe) i moje pytania (konkretne i nie bzdurne) pozostaly bez odpowiedzi. Na szczescie wysylalem kopie do Warszawy, a stamtad odpowiedzi przychodzily bardzo szybko.

Problemem poza brakiem odpowiedzy byl spory balagan w firmie - jak juz pisalem wczesniej zginal jeden z paszportow, zaginely gdzies dokumenty, itp.

Jesli chodzi o bilet - bardzo fajna cena, a jakie kolega ustalil terminy wylotu/powrotu i gdzie zamawial? Ja lece do Waszyngtonu DC (1900 zl) i zamawialem bilet 11 kwietnia, z ceny jestem calkiem zadowolony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze uważałem BTC za porządną firme, nawet troche stawałem w ich obronie, nawet w tym temacie, pisząc porządną mam na myśli uczciwą a nie tylko rzetelną, co też nie do końca się potwierdziło, bo mój oddział kulał jeśli chodzi o jakieś konkretne informcje, np. nie mieli zielonego pojęcia kto da mi paszport i ds'a przed rozmową w konsulacie w Krakowie, co ciekawe koleś, który pracował w agencji 3 razy jechał na w@t i 3 razy był w konsulacie w Krakowie i nie wiedział, no to ciekawe kto mógł to wiedzieć lepiej niż on, na szczęście centrala się spisała i zawsze wiedzieli o co "biega", ale musze powiedzieć, że to co robią z biletami zaczyna mnie coraz bardziej wku......, akurat dzisiaj rozmawiałem z kolegą z roku, który leci 3 raz do Wisconsin ale kupował bilet do Chicago i po prostu jestem w takim szoku mało co się nie przewróciłem jak mi powiedział cene

1 czerwiec/Warszawa-Chicago/bezpośrednio/linie-LOT/2040zł

no i jak się podoba...ech szkoda, że zrezygnowałem z almaturu

jak dla mnie to sprawa biletów w BTC śmierdzi, wydaje mi się, że my nawet jeszcze nie mamy zarezerwowanych biletów, jeśli tak jest to nie ma się co dziwić, że takie ceny dyktują, albo jest jeszcze inne wyjście, zarezerwowali je wcześniej a wołają ceny, jakby dopiero teraz to robili, ten ich system jest do kitu(nie do końca zdawałem sobie z tego sprawe), nie będe się tu rozpisywał jak robi to almatur(też mają pewne minusy) ale baaaaardzo żałuje że z nich zrezygnowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wylatuje z Wawy 16 czerwca z tego co pamiętam a powrót ma zaplanowany na 23 września. Nie pamiętam dokładnie bo rozmowa toczyłą się przy piwku:).

Natomiast nie ma darmowego przebukowania.

Mamy bilety zarezerwowane bo BTC ma podpisana umowe z liniami lotniczymi tylko dalej nie rozumiem tych cen z kosmosu...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zawsze bronilem BTC, ale teraz miarka sie przebrala, napisalo mi cos takiego, to prawie szantarz jest (vide koncówka)

Witam,

Informuję, że zarezerwowali�my dla Pana przelot na trasie Warszawa/Paryz/Cincinnati/San Francisco/Paryz/Warszawa  liniami lotniczymi Air France, wylot [...]. Całkowita cena biletu wynosi 3220 PLN (cena podstawowa 2260 PLN + opłaty lotniskowe/podatki 960 PLN).

Zgodnie z procedurami linii lotniczej rezerwacja będzie ważna tylko kilka dni, dlatego proszę o zadeklarowanie do dnia 28.04.06 czy akceptuje Pan przelot w podanym terminie (niestety może się zdarzyć, że linia lotnicza wcze�niej anuluje zrobionš przez nas rezerwację, dlatego nie możemy gwarantować na 100%, że będzie ona nadal aktualna w momencie otrzymania Pana deklaracji).

[...]

 

Brak akceptacji powyższej propozycji przelotu, oznacza, że rezerwacja zostanie usunięta przez linię lotniczš i konieczno�ć ponownego szukania wolnych miejsc. Uprzedzamy, że dostępno�ć miejsc na wybranš przez Pana trasę i datę przelotu jest bardzo ograniczona i w zwišzku z tym nie możemy zagwarantować, że uda nam się zrobić jakškolwiek nowš rezerwację oraz utrzymać podanš powyżej cenę biletu.

Powiem wam tylko tyle lot ten trwa 20h i ta cena...coz chyba nawet Emakopol tak nie przegina w tym roku....poprostu brakuje mi słow...

zeby bylo jasne, coywiscie sie nie zgodzilem bo 20 h lecial nie bede...POPROSTU SYF Z BTC SIE ZROBIL I TYLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTC podało juz ceny biletów łącznie podatkami, w moim przypadku jest to 2640 PLN (alitalia, lot do NY przez mediolan 2 czerwca), troszke sobie przycieli, ale obawialem sie, ze cena bedzie w granicach 2900, wiec nie jest az tak tragicznie, ale zadowolony tez do konca nie jestem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...