Skocz do zawartości

Nareszcie mamy termin interview- i pytania


KB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo sie spieszyli, ale w koncu przyslali. :lol:

I tu pojawia sie moje pytanie: kto wie co maja na mysli w punkcie "All documentation establishing your eligibility for Lawful Permanent Resident status". Czy ktos wie o jakie dokumenty chodzi??

Na wszelki wypadek informuje, ze staram sie o GC jako malzonka obywatela.

I drugie pytanie: jesli mialam biometrics 22 wrzesnia, to czy sa one nadal wazne??

Z gory dziekuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hejka

przede wszystkim akt slubu a takze wsystkie dokumenty potwierdzajce bycie razem(wspolne rachunki, ubezpieczenia, tax) czyli wszystko co potwierdza ze jestes na prawde zona obywatela :(, bo z tej okazji sie starasz.

zajzyj na moje www, ja mialam rozmowe miesiac temu, dyskutowalismy tu tez wtedy troche z karina i jackie,

Biometric sa jeszcze wazne

Powodzenia i pisz jak masz jakies pytania

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki KW :( . Pytalam, bo te wszystkie dokumenty, ktore wymienilas sa osobno wypunktowane, dlatego to jedno zdanie mnie troche zbilo z tropu, bo tak jakby wszystko w jednym :wink: Dlatego troche nie rozumiem i myslalam, ze to moze chodzi o jakies inne dokumenty, nie wyszczegolnione w spisie.

Na pewno zajrze na Twoja strone. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia

ja mialam 2 miesiace temu rozmowe przeszla jak po masle nie chcoiel zadnych dodatkowych papierow zadnych zdjec - bylo wesolo -

teraz czekam i czekam........

moze ktos wie jak dlugo trzeba czekac

opowiadano mi ze bedziemy w osobnych pokojach a pozniej konfrontacja odpowiedzi

nic takiego nie mialo miejsca

a wiec jedyne stwierdzenie zalezy od urzednika

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"All documentation establishing your eligibility for Lawful Permanent Resident status"

Poniewaz do kazdej osoby wysylany jest taki sam list, dlatego nie wszystko co tam zawarte tyczy sie w 100% Ciebie.

Dokumenty o ktorych piszesz to nie rachunki czy tax :( - to dokumenty, ktore potwierdzaja, ze kwalifikujesz sie aby dostac status rezydenta czyli np. jesli twoja ciocia sponsorowalaby twoja mame a ty bys byla wlaczona do petycji to takim dokumentem byly twoj akt urodzenia, gdzie pokazane jest nazwisko mamy jako tej ktora jst sponsorowana, a ty kwalifikujesz sie rowniez do tego sponsorowania bo jestes jej dzieckiem. Wiem, ze to pogmatwane, ale mam nadzieje ze wiesz o co chodzi. :D

Do osobnych pokoi biora wtedy kiedy cos jest nie tak badz budzi watpliwosci. Jesli ktos bedzie zainteresowany - powiem o tym wiecej.

KB - jesli chcesz liste rzeczy wymaganych przez Cherry Hill - daj znac, przesle Ci priv. Dobra wiadomosc to taka, ze odciski masz jeszcze wazne i w wiekszosci przypadkow Cherry Hill daje od razu decyzje (wbijaja pieczatke do paszportu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Karino, jestes Wielka :( Jesli znajdziesz chwilke czasu, to dodatkowe informacje na priv beda bardzo mile widziane. :D

Tak wlasnie myslalam, jak to tlumaczysz, ale wolalam sie upewnic. Jak dobrze wiesz, to z USCIS lepiej dmuchac na zimne.

Jesli mozesz cos wiecej powiedziec na temat przeprowadzania rozmowy oddzielnie, to bede bardzo wdzieczna.

Jeszcze raz ogromne dzieki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...