Skocz do zawartości

Emigracja na Hawajach? Co myslicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat pojawil sie chyba juz w zeszlym roku, ale nie moge go odnalezc, wiec zakladam nowy. Pytanie jak w tytule: ktos myslal o pozostaniu w Stanie Hawaje? Macie rozeznanie jak tam jest z praca, cenami, mieszkaniem, etc.? No i jak jest z ewentualnymi przelotami na kontynent, bo mysle raczej o pozostaniu illegal ;) P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem, bo jak sprawdzilsmy ceny to odechcialo nam sie z mezem Hawajow. :cry: Natomiast podejrzewam, ze ceny wynajmu tez sa wyzsze. Poza tym czytalam, ze wiele produktow tez, bo dochodza koszty transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty wynajmu mieszkania sa naprawde wysokie, male mieszkanie to koszt 900$ miesiecznie, co do jedzenia ceny nie sa tam jakies strasznie wysokie, napewno drozej jest na alasce.

co do pracy to napewno jej tam nie brakuje bo sezon trwa tam caly rok tylko nie wiem jak z praca na nielegalu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty wynajmu mieszkania sa naprawde wysokie, male mieszkanie to koszt 900$ miesiecznie, co do jedzenia ceny nie sa tam jakies strasznie wysokie, napewno drozej jest na alasce.

co do pracy to napewno jej tam  nie brakuje bo sezon trwa tam caly rok tylko nie wiem jak z praca na nielegalu :]

900$ to jeszcze spoko (oczywiscie zalezy jak male), tu gdzie mieszkam tez sa takie ceny (3pokojowy apt).

Praca bardziej pollegalna, mam SSN i DL.

Mieszkales tam, czy byles tylko turystycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900$ miesiecznie to cena za studio :)

Tak z ciekawości - to są uśrednione ceny? Bo w Chicago też można studio za 900 a nawet więcej wynająć, jeśli się chce mieszkać w downtown i mieć widok na jezioro :)

Sama bym chętnie na Hawajach pomieszkała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie wcale nie drozsze niz gdziekolwiek w USA , maja sklepy ABC tanioszka i co krok!

BEnzyna jakies 20 centow drozsza niz w colorado, pracy chyba nie brakuje zwlaszcza dla mlodych.... a wiecie pojechalam na east shore a tam ludzie w namiotach i pomoc socjalna a wszyscy pracujacy! szok.... pewnie mieszkania nieco drozsze niz w innych stanach... ale chyba warto- nawet dla pogody i przygody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...