Skocz do zawartości

Emigracja na Hawajach? Co myslicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro juz o Żydach, nie sposób pominąć masonów :( Mają sieć bardzo dobrych szpitali pediatrycznych rozsianych po całych Stanach, w których leczenie jest w całości przez nich pokrywane. Niezależnie od rasy czy wyznania pacjenta.

Teraz jeszcze tylko trzeba strzelić pochwałę o cyklistach :D

Ale się fajny wątek zrobił. A zaczęło się od Hawajów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Niezyjacy juz maz ciotki mojego meza byl masonem. Na samochodzie ma ona znak jego lozy. Powiedziala mi, ze to upowaznia ja do zwrocenia sie o pomoc do kazdego innego masona, jesli bedzie np w podrozy. Umieja sie wspierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to pewnie p-kt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Gdybym był Żydem, pewnie Polak byłby dla mnie wrogiem, gdybym był czarny, pewnie mówiłbym o rasizmie i nietolerancji w białej części świata, a tak widzę to inaczej. Fakt jest jeden, w każdej społeczności zdarzają się zgniłe jabłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA-WA-JE! Tematem sa Hawaje! :(

Juz duzo wiem nt. Zydow, cyklistow, pedalow, mecholi, szpitali pediatrycznych w Denver, stosunkach polsko-niemieckich, sporo takze o Azjatach, komunistach i feministkach i jestem za to Panstwu wdzieczny a a teraz jesli by byla taka mozliwosc chcialbym dowiedziec sie troche o HAWAJACH!

Moze tam tez jest jakich Hawajczykowski spisek? Albo Hawajczycy jezdza na rowerach (wodnych) z naklejkami Wielkiego Wschodu Hawajow i kazdy hawajczyk ktory zobaczy na Oceanie rower z taka naklejka zobowiazany jest zawiezc pasazera do najlepszego szpitala polozniczego w Honolulu prowadzonego przez Hawajskie Stowazyszenie Obrzezanych Feministow Niemieckiego Pochodzenia, gdzie dadza mu pic, jesc i nie pozwola poslubic Szwedki bo to bylby skandal biorac pod uwage Potop Szwedzki?

Oczywiscie jak zwykle wszystkiemu winni sa Zydzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...