Skocz do zawartości

przyszla dzisiaj poczta - moja zielona karta :)


KW

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie!!!

Koniec stresow, przynajmniej na najblizsze 2 lata. Dzisiaj poczta przyszla przepiekna pelna wzorkow i innych zabezpieczen i bez zdnych bledow - sprawdzlam 3 razy.

od zlozenia papierow o K1 milelo juz poltora roku, od zlozenia papierow o adjustment 10 miesiecy. No i te nieszczesne 2 miesiace od od naszej rozmowy w GardenCity.

Ale juz jest, i ile sie czlowiek ciekawych rzeczy dowiedzial o imigracji :)Jak wyjezdzalam w 2000 do Lipska zeby sie pouczyc niemieckiego to na prawde nie myslalam ze za 6 lat bede sobie siedziala w Nowym Jorku z zielona karta w reku :lol:. W tym wszytkim dwie rzeczy sa bardzo wspaniale: mam cudownego faceta i do tego jeszcze calkiem ciekawa i platna pace o ktorej w polsce mozna by sobie bylo pomazyc.

Jest tylko jeden maly problem - mojej kochanej duzej rodzinki nie widzialam juz od prawie roku i jakos sie nie zanosi, wprawdzie mam juz karte ale teraz nie mam urolpu :cry: . I to wszysto jakos na opak, najpierw czlowiek ma mase czasu po przyjezdzie tyle ze nie ma dokumentow i pieniedzy na bilet a potem ma i dokumenty i pieniadze ale nie ma urolpu :? . Moze we Wrzsniu.....

pozdrowienia dla wszystkich i dziekuje za wszelko pomoc!!

a dla tych wszystkich ktorzy dopiero zaczynaja K1 i tym podobne - glowa do gory: chocby nie wiem ile bylo problemow, dokumetow i stersu kiedys to sie konczy, a w koncu to wszystko to tylko dla milosci!

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...