Skocz do zawartości

ISE - szukam wszystkich osób które jadą/jechały z tego biura


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam ja jade z tego biura ... chcialbym sie jeszcze czegos dowiedziec od Ciebie. Mianowice jada z Poznania i nie wiem jak Tobie ale u mnie to jakies przewalki robia z biletami i wizami juz prawie czerwiec a jeszcze niczego nie mam, jak sie pojawie w biurze to ciagla mi mowia ze mam sie nie martwic i wszystko bedzie na czas ... ale sam nie wiem. Wylatuje 10/11 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie właśnie to samo

dostałem w piątek wieczorem info ze mam doplacic do biletu 2050zł!!!!! a wpłacone juz mialem 1800 termin wpłaty do jutra co uniemozliwia jakikolwiek kontakt z nimi

za taka cene to moge miec 2 bilety

rezerwacje zrobili nie na ten dzien co chcialem

podobno we wtorek popołudniu maja byc DSy a wizyta 5tego

jutro idziemy tam i będzie się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy dokladnie ten sam problem dostalem maila ze mam doplacic 2450 zł po tym jak napisalem ze sie chyba pomylili to dostalem nastepnego o tresci mniej wiecej takiej:

sorry nastapila pomylka do doplaty 1950 zł , to im napisalem nastepnego ale zero odpowiedzi, mam nr komory do Olka ale nie odbiera, jutro z rana tam ide i jak mi nie powiedza o co chodzi to im chyba te biuro rozpier....

I rezerwacja tez nie na ten dzien co mialabyc ... nie byloby az takiego problemu bo tylko o jeden dzien jest roznicy, ale po jakiego grzyba sie pytali w 50 miejscach zeby podac konkretna date wylotu jak i tak robia co chca grrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba specjalnie tak pozno to podali zebys nie mial czasu ich pożadnie z[beeep]ac

ten bilet moge miec za ok 1900zł chba ze z dodatkową zmianą to kosztuje 2700 czyli ok 1100 zł chcą sobie zarobic

najlepsze jest to ze nikt tego sie nie spodziewał

i nie mamy teraz tyle kasy (lliczylismy na maksa 2500 za bilet)

okłamali nas twierdzac ze bilety kosztowały maks w zeszlym roku 500-700$ co nawet z oplatami jest mniej niz 3000$

biore jutro ze soba kij bejzbolowy i pogadam z nimi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mieliscie opcji kupna biletu we wlasnym zakresie? Ja tez sie zastanawialam nad jechaniem w tym roku z tego biura, bo ceny wygladaly dosc korzystnie, a w biurze przekonywano mnie,ze bilet mozna kupic we wlasnym zakresie (mimo ze, o ile dobrze pamietam, na umowie bylo,ze za ich posrednictwem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...