Skocz do zawartości

ISE - szukam wszystkich osób które jadą/jechały z tego biura


Rekomendowane odpowiedzi

Ale na W&T nie tylko Polacy jezdza, ale tez inne narodowosci, czyli teoretycznie liczba moglaby sie zmniejszyc o 25%.

alez amerykasnski gus podajac dane za DoSem rozbija uczestnikow wedlug krajow pochodzenia. nie wiem o ilu wyslanych bulgarach mowia bulgarskie biura :D 25%wa roznica pomiedzy amerykanskimi danymi a tym o czym mowia polskie biura tyczy sie wlasnie Polakow.

nara, heh

Ambasada chyba podala spadek o 17% 2 lata temu na WT. 25% to liczba wszystkich J1 ow nie tylko na Work and Travel, ale aupair, interns itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

JA jade 2 raz z allmaturem i co roku mam wrazenie sa coraz lpsi moja dziewczyna jedzie juz z nimi 3 raz jedyna wada jest to ze w biurze wszelkimi formalnosciami zajmuje sie jedna osoba a pokoj jest maly i nie wygodny jesli chodzi o wypelnianie paapierow ale za to Pani Iza to skarb pomoze pokaze powie dokladnie co zrobic co mowic :D

ja jakos nie slyszalem zeby w tym roku almatur mial opcje ze bilet kupuje sie samemu...:lol:

ALMATUR BIALYSTOK - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy tak malo osob jedzie z tego biura czy moza one nie wiedza o istnieniu takiego forum.

w PL jest ok. 40tu biur oferujacych WAT... a widac tu klientow tylko kilku.. wiec mozna to odwrocic - czy moze to tylko te kilka biur troszke niekompetentnie podchodzi do informowania swoich klientow; a moze tylko te kilka biur przycina studentow na ukrytych kosztach? :lol: dlatego reszta studentw nie ma potrzeby tu zagladac :D

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam ten sam problem co wiekszośc tutaj piszących. Tzn. wczoraj zaproponowali mi bilet za 4600 do Denver :/ Mam pytanie co robicie? Bo mozna ich olac, nie pojechac, pozniej sie procesowac i moze odzyskac pieniądze za 2 lata po procesie :/ ... ale jednak chcialbym pojechac do Stanow, stąd moje pytanie co z tym robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...