Skocz do zawartości

ISE - szukam wszystkich osób które jadą/jechały z tego biura


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Ja również jade po raz drugi z tego biura, rok temu były innne osoby. Przywalili mi cene za bilet 3500 zł i 2900 zł czyli cene za jaką można kupić bilet bez 4 miesiecznej rezerwacji.

Uważam ,że operowali naszymi pieniędzmi i nie zrobili żadnej rezerwacji na bilety dla nas.

Poprosiłem ich o zwrot pieniędzy za bilet - 1800 zł Aleksander M. powiedział, że nie ma problemu i ze zwrócą koszty - narazie czekam dwa dni na przelew :evil:

W tym czasie znalazłem bilet do Chicago za 2600 zł

I pytanie do was macie numery telefonów do tych lasek z biura na Garncarskiej 5 w Poznaniu.

Olek nie odbiera tel. Łukasz - człowiek który podobno trudnił sie biletami jest poza zasiegiem, w biurze nikogo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym strona ISE:

http://www.workandtravel.pl/kontakt.html

to jakaś fikcja.

Jest bowiem podane, że Poznań jest centralą tych biur poniżej.

Dzwoniłem do nich i nie mają nic wspólnego z ISE w Poznaniu, a częśc numerów w ogóle nie istnieje.

Dobrze przynejmniej, że mam paszport z wizą w łapie.

Chociaż nie chce być w plecy 1800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Jechalem takze z biura ISE ... i pytam sie juz tak bardziej z czystej ciekawości czy osoby, którym biuro mialo zwrocic kase dostaly ja czy jeszcze czekaja. Ja osobiscie po powrocie ze stanow bylem tak nieziemsko wkurzony na ISE juz nie tyle z powodu pracodawcy jakiego mi przydzielili, bo to chyba nie ich wina ( chyba ) ale z powodu ceny biletu i ..... tutaj czekala na mnie kolejna niespodzianka na lotnisku - trzeba bylo doplacic 130 $ za zmiane terminu wylotu, a mialo byc za darmo pierwsza zmiana albo jakies grosze.

Dla mnie 130$ to nie grosze.

Tak poza tym przechodzilem sobie ostatnio obok ul. Garncarskiej i stwierdzilem ze odwiedze pana Aleksandra M. a tutaj niespodzianka biura juz nie ma :? ... zamiast tego jest jakis niepotrzebny kolejny punkt ksero.

Tak z czystej ciekawosci chcialbym wiedziec co zrobiliscie z tym przekretem jakie ISE nam wywinęlo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc...jestem razem z dziewczyna po powrocie ze stanow... no ibylo tak jak mowiliscie...oboje kasy nie dostalismy...czekam na kontakt osob ktore rowniez nie dostaly od biura pieniedzy...chce wniesc sprawe do sadu...jesli ktos posiada dane adresowe dotyczace Panów ALEKSANDRA MAJCHRZAKA i ŁUKASZA PUCKA - chetnie dowiem sie czegos na ich temat... pomozcie razem jestesmy w stanie ich zlapac gdzies i moze cos zdzialac - a przynajmniej utrudnic zycie TO JAK DZIALACIE ZE MNA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak juz pisalem mialem bilet kupiony z biura bo bylo za pozno zebyb kupowac samemu ... wiec nie jestem 1800 w plecy jak wy, ale za to caly koszt bilety do NY wyszedel mnie 3700 zł - to jest parodia chyba. Tym bardziej ze sie zapisywalem na W&T juz w styczniu.

Tak wiec bardzo chetnie wam pomoge ... postaram sie poszukac czegos, moze jakies namiary znajde na Aleksandra M. czy Lukasza P. ... w kazdym razie bardzo chetnie takze dobralbym im sie do skory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to ze olek sprzedaje interes dowiedzialem sie przed wyjazdem od majki z biura, ale ze zwineli go calkowicie to zaskoczenie.

niezly numer na odchodne wycieli.

nam sie udalo jakos wytargowac bilety za niecale 2200 do NYC.

jak tylko sie cos dowiem o tych s......lach to dam znac.

chetnie pomoge dobrac sie im do tylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...