Skocz do zawartości

ISE - szukam wszystkich osób które jadą/jechały z tego biura


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, sa biura ktore sa tanie, istnieja od dluzszego czasu i mozna samemu kupic bilet bez jakis dodatkowych oplat... po co tyle sie meczyc.... :) ?

tzn. które :?:

bo ani w YTP, BTC, JDJ nie mozna bylo kupic sobie biletu samemu

nie wiem jak w almaturze ale tez chyba nie

kumpela jechala drugi raz w tym roku z YTP i kupowala sobie sama bilet.. :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Nie wiem, sa biura ktore sa tanie, istnieja od dluzszego czasu i mozna samemu kupic bilet bez jakis dodatkowych oplat... po co tyle sie meczyc.... :) ?

tzn. które :?:

bo ani w YTP, BTC, JDJ nie mozna bylo kupic sobie biletu samemu

nie wiem jak w almaturze ale tez chyba nie

kumpela jechala drugi raz w tym roku z YTP i kupowala sobie sama bilet.. :idea: :?:

tylko musiala pewnie haracz za odstapienie od kupna biletu zaplacic... po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy

nikt nic nie wie

brak odpowiedzialnych osób

a dziewczyny a biura ledwie wytrzymały

nie tylko nasza grupa była inne osoby też maja problemy z nimi

dostaliśmy numery do szefów

coprawda zapewniali nas że te osoby istnieją tylko bardzo ciężko je spotkać a telefonów nie odbierają

ok 14 druga runda :twisted: ktoś oberwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, sa biura ktore sa tanie, istnieja od dluzszego czasu i mozna samemu kupic bilet bez jakis dodatkowych oplat... po co tyle sie meczyc.... :) ?

tzn. które :?:

bo ani w YTP, BTC, JDJ nie mozna bylo kupic sobie biletu samemu

nie wiem jak w almaturze ale tez chyba nie

kumpela jechala drugi raz w tym roku z YTP i kupowala sobie sama bilet.. :idea: :?:

tylko musiala pewnie haracz za odstapienie od kupna biletu zaplacic... po co?

nie, ona od razu podpisywala umowe z opcja wlasnego biletu i wlasnego pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ona od razu podpisywala umowe z opcja wlasnego biletu i wlasnego pracodawcy.

hmm z tego co pamietam to ten wariant programu byl drozszy (tzn bez biletu) wiec na to samo wychodzi. Ale ok. Kto co woli.

Problem z biletami pojawia sie od 2 lat. YTP co roku robil przekrety. Nie wiem jak BTC - bo mialem dobra opinie o nich - ale wystarczy poczytac sobie fora i od razy wychodzi jakie firmy sa dobre dla osob z wlasna oferta a jakie nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ona od razu podpisywala umowe z opcja wlasnego biletu i wlasnego pracodawcy.

hmm z tego co pamietam to ten wariant programu byl drozszy (tzn bez biletu) wiec na to samo wychodzi. Ale ok. Kto co woli.

Problem z biletami pojawia sie od 2 lat. YTP co roku robil przekrety. Nie wiem jak BTC - bo mialem dobra opinie o nich - ale wystarczy poczytac sobie fora i od razy wychodzi jakie firmy sa dobre dla osob z wlasna oferta a jakie nie...

dlatego nigdy nie dam zarobić zadnemu polskiemu posredniakowi, i na wpork&travel nigdy nie pojade :) lol

a co do kumpeli,to moze byla opcja drozsza- nie wiem:) o szczegoly nie pytalam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w biurze i tym razem zastalem szefa - powiedzial ze on o niczym nie wie bo biletami zajmuje sie inna osoba niejaki Lukasz ... dostalismy do niego nume telefonu z adnotcja ze mamy dzwonic po 18:00 bo teraz jest w trasie ... grrrr czyli ogolnie to jeszcze nic nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...