Skocz do zawartości

ISE - szukam wszystkich osób które jadą/jechały z tego biura


Rekomendowane odpowiedzi

o ISE nic nie znalazłem wczesniej wiec nie obawiałem sie zapisać u nich na W&T

a w BTC 2 lata temu tez sobie doliczyli prowizje

a ile zaplaciliscie ISE?

480zł + 480$ dla ISE

+ SEVIS 35$

+ wiza 320zł

+ samolot jeszcze niewiadomo ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sorry za drugiego posta ale jak mozesz bumtarara to naprawde daj nam mi jakies namiary na Ciebie bo wlasnie dzwonilem do Lukasza w biurze co finansami w ISE zarzadza i oni chyba rzeczywiscie za te bilety chca 3800 zł, wiec jak mozesz to przydaloby sie wiecej info o tym gdzie znalazles za ile sa rezerwacje itd ... jak mozesz to szybko, bo zaraz bedzie biuro zamkniete

EDIT: ementualnie ktokolwiek kto ma problemy z ISE jak moze niech sie skontaktuje ze mna jak moze ... jeszcze przydalaby sie informacja gdzie jest te biuro co dokonalo rezerwacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bedzie sie dzialo.

Niech ja tylko dorew tego wirtualnego Lukasza to mu nogi z d.... powyrywam.

Juz dawno nikt tak cisnienia nie podnosil. I kompetencje i wiedza tych ludzi mnie momentami powala, nic tylko usiasc i plakac.

Czekam do czwartku a pozniej to juz bedzie placz ale z ich strony. Tak latwo tego im nie odpuszcze. Zna ktos jakis ruskich :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poki co to cala ta afera z biletem okazala sie przynajmniej narazie efektem działalności pana Lukasza co biletami zarzadza ... jak sie za to szef zabral to sie mniej wiecej wyjasnilo. Poki co to nasz bilet na 11 VI z WAW-AMS//AMS-JFK kosztuje 2698 zł , tyle ze do tego jeszcze dochodzi opłata za (sam nie wiem czy to sie tak nazywa) klasę rezerwacyjna w kwocie 670 zł (razem 3368 zł) , ktora z kolei bedzie zwrocona ( nawet na papierze mamy poswiadczenie ze nam odadza) jak dojda do nas wizy i sie ustawi date wylotu na sztywno - i z tym jest wlasnei problem bo poki co to nie dochodza a z ta klasa rezerwacyjna nie mozna czekac nie wiadomo ile ...

W kazdym razie zobaczymy co bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...