Skocz do zawartości

ISE - szukam wszystkich osób które jadą/jechały z tego biura


Rekomendowane odpowiedzi

sami jestescie sobie winni

nie tak do konca

tez nas zapewniali o kupnie biletu we wlasnym zakresie i o tym ze wylot bedzie z poznania a ma byc z warszawy

nie jestesmy tez nowicjuszami i nie lecimy pierwszy raz

ostatnio bylismy z BTC i nie bylo az tak ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tyle ze te biuro istnieje juz jakis czas ... a co do cen to mieli troche lepsze niz w innych biurach, aczkolwiek duzo ich nie odwiedzilem. ISE bylo pierwsze gosciu ktory tam jest szefem jest naprawde obeznany, pozniej zawitalem do YTP - obsluga byla fatalna (przynajmniej w Poznaniu), wiec skorzystalem z oferty ISE.

Co do biletów, to nie zmuszali nas do kupna przez ich biuro, tyle ze jak lecimy pierwszy raz i nawet zadnych znajomych zbytnio nie mamy co mieli okazje byc w stanach to stwierdzilismy ze lepiej i prosciej bedzie jak nam zalatwia bilet przez biuro. Ceny byly podane (przynajmniej w jakich granicach). Lecimy do NY i w miare szybko bo na poczatku czerwca (wiem ze mozna szybciej, ale nie jest to lipiec) wiec ceny mialy byc w dole tych widelek cenowych. A tymczasem po zaplacie 1800 zł za bilet przyszlo nam rozliczenie ze mamy do zaplaty za bilet jeszcze 1950 zł. To razem prawie 3800 za bilet do NY - chyba kpina jakas czy sam juz nie wiem. :?

Sprawa mam nadzieje ze sie wyjasni jutro z rana bo w wekend biuro nieczynne niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa idealnie nadaje sie do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta. Cena (choc i tak duzo wygorowana) moglaby byc jeszcze w ostatecznosci logiczna odnosnie biletu na zachod, ale na wschod za prawie 4 tys.???

Jesli chodzi o fachowosc biur,to w sumie nigdy nie wiadomo na co sie trafi. Ja np.w tym roku jade z CCUSA i NIE jestem zadowolona z obslugi (w Poznaniu) i znajomosci tego czy owego dot.W&T, a przeciez biuro istnieje juz dobrych kilka lat. 2 lata pod rzad bylam z Columbusem i bylo naprawde OK jesli chodzi o organizacje, ale z tego co widze na forum to w tym roku ladne zamieszanie. Tak wiec o byciu sobie samemu winnymi nie ma co w ogole gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami jestescie sobie winni

nie tak do konca

tez nas zapewniali o kupnie biletu we wlasnym zakresie i o tym ze wylot bedzie z poznania a ma byc z warszawy

nie jestesmy tez nowicjuszami i nie lecimy pierwszy raz

ostatnio bylismy z BTC i nie bylo az tak ekstra

prawda jest taka ze nigdzie nie jest extra bo to są firmy nastawione na zysk a nie organizacje charytatywne... ale jezeli ktoś was zapewnia ze jest możliwość samodzielnego wykupienia biletu a pózniej chce za neigo 3800zł to są dwa wyjscia albo wy nie doczytaliście umowy a dokładniej punktu w którym była mowa o braku możliwosci wykupienia biletu samodzielnie albo sprawa nadaje się na policję bo to oszustwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, sa biura ktore sa tanie, istnieja od dluzszego czasu i mozna samemu kupic bilet bez jakis dodatkowych oplat... po co tyle sie meczyc.... :) ?

tzn. które :?:

bo ani w YTP, BTC, JDJ nie mozna bylo kupic sobie biletu samemu

nie wiem jak w almaturze ale tez chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, sa biura ktore sa tanie, istnieja od dluzszego czasu i mozna samemu kupic bilet bez jakis dodatkowych oplat... po co tyle sie meczyc.... :) ?

tzn. które :?:

bo ani w YTP, BTC, JDJ nie mozna bylo kupic sobie biletu samemu

nie wiem jak w almaturze ale tez chyba nie

Student Express USA, Student Point, Foster, masa masa innych...

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...2068&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...