Skocz do zawartości

historia kredytowa


air

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a mi przyznali od razu :D za pare dni ma przyjsc karta

nie ciesz sie tak predko, bo to czesto komputer na podstawie scoru daje decyzje pre-approved, a potem liscik z textem, ze im bardzo przykro.

Mi z Capital One tez przyznali za 1 razem :) Problem w tym, ze Capital ONe na potege bedzie wysylala oferty z aplikacja prawie co miesiac, nawet do tych co nie maja kredytu lub sa juz bez zdolnosci kredytowej.

Mi juz to naszczescie nie przychodzi, bo zrobilem OPT-OUT na oferty reklamowe listowne i telefoniczne, wiec nie maja juz prawa przychodzic oferty do mnie :D Nawet juz nie dzwonia jak kiedys :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300$ i approved mialem juz w liscie a reszte zrobilem przez net, bo tak najszybciej.

www.mycapitalonecard.com

Miales pre-appved, to samo dostaja nawet ci bez kredytu...potem dopiero wypelanisz na necie lub wysylasz aplikacje i sprawdzaja od nowa wszystko i dostales 300$ jako zachete, ale to bardzo malo jest jak na karte kredytowa w USA :) Ja pamietam, ze dostalem 500$ i do tego jeszcze kosztowala 3$/miesiecznie.

PS. Capital One to dobrzy sa na zrobienie historii kredytowej, bo latwo dadza karte, ale potem lepiej olac ich, bo sa drodzy :D

A i maja bardzo dobra obsluge tak pozatym. Kazda reklamacje rozpatruja pozytywnie odrazu przez teleofn, nawet nie sprawdzajac czy ich krecilem czy nie. Oddali kase i mieli gdzies sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanko - czy na wizie studenckiej F mozna sobie juz zaczac budowac historie ? np chcialbym kupic laptopa i lepiej chyba jakbym kredyt wzial.

domyslam sie ze samemu nie moge, bo teoretycznie pracowac mozna jedynie na campusie i watpie zeby mi kredyt przyznali, ale mozna zlozyc podanie jako ko-aplikant. i teraz takie pytanko - czy jesli bedzie odmowa, to osoba glowna aplikujaca dostanie jakies ujemne punkty ? ewentualnie ja tez ?

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - czy na wizie studenckiej F mozna sobie juz zaczac budowac historie ? np chcialbym kupic laptopa i lepiej chyba jakbym kredyt wzial.  

domyslam sie ze samemu nie moge, bo teoretycznie pracowac mozna jedynie na campusie i watpie zeby mi kredyt przyznali, ale mozna zlozyc podanie jako ko-aplikant. i teraz takie pytanko - czy jesli bedzie odmowa, to osoba glowna aplikujaca dostanie jakies ujemne punkty ? ewentualnie ja tez ?

pozdro.

Pewnie, ze mozna. Status nie jest ma nic do historii kredytowej. Historię kredytową możesz tworzyć mając SSN, ITIN lub nawet nie posiadając żadnego z tych numerków.

Do uzyskania karty kredytowej nie trzeba pracowac. Mozesz miec dobra historie kredytowa uzyskujac wczesniej zabezpieczona karte kredytowa, ktora nazbiera pkt lub bedziesz co-aplikatem i ktos nazbiera tych pkt za ciebie.

Oczywiscie odmowa kredytu tej osobie nie przyniesie ci spadku pkt, chyba, ze zrobiliscie wniosek jako co-joint - np wspolne konto czekowe macie i chcecie linie kredytowa do tego konta, to idzie na oba raporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

to tak jak w polsce, karte kred. tez mozna dostac nie pracujac

domyslam sie ze kredyt na samochod / laptopa (np. dell'a) - bez historii kred. i pracy ciezko uzyskac tak ? nawet jesli sie ma srodki na koncie ?

pozdr.

o jakim koncie ze srodkami mowisz? o koncie bankowym? one nie ma nic do historii kredytowej. mozesz miec 10 milionow dolcow na koncie, a jezeli nigdy nie miales zadnej karty kredytowej i kredytu, to nawet kredytu na 1000$ nigdzie nie dostaniesz.

jesli pojdziesz do dealera w sprawie kupna samochodu na kredyt, to zapyta o SSN, a jak nie masz, to o ITIN, bo mozliwe, ze juz na ITIN wyrobiles historie kredytowa. Jak nie masz wogole historii kredytowej, to dealer wyliczy odpowiednii downpayment, zaprosi cie do wykupienia pelnego ubezpieczenia i wyjedziesz samochodem.

laptopa nie kupisz na kredyt online, jesli nie masz ssn. musisz zadzwonic do della i zapyrac o kredyt, moze przejdzie na ITIN historia kredytowa, jesli ja masz, a jak nie masz, to nie dostaniesz kredytu na kwote laptopa. mozesz bez historii kredytowej dostac max 200-300$ kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...